"Нива" зразка 2013/14. Статистика сезону

Після завершення сезону в FAVBET Лізі 1, офіційний сайт ФК "Нива" пропонує ознайомитися з його статистичними результатами. Перша частина присвячена осінній половині чемпіонату і охоплює собою 1-20 тури.

На протязі цього періоду, головним тренером "Ниви", був Ігор Петрович Яворський. Під його керівництвом в заявки на матчі потрапляло 25 гравців.

Персональні результати гравців підраховані у таблиці по наступним показникам – скільки разів виходив в стартовому складі, виходив на заміну з лавки запасних (в тому числі на 90 хвилині), залишав поле (в тому числі на 90 хвилині), скільки отримав жовтих карток (в тому числі після виходу на заміну), скільки отримав червоних карток (в тому числі після виходу на заміну), голів забив (в тому числі при виході на заміну) і в тому числі голи з пенальті (з них при виході на заміну). Для воротарів в колонках з голами і пенальті вказуються пропущені м'ячі. Якщо в гравця немає показника, ставиться прочерк.

Лише одного разу гравець "Ниви" забив в одному матчі більше одного м’яча — в 17 турі Григорій Баранець відмітився дублем.

Двічі гравець "Ниви", що виходив на заміну був замінений протягом гри — обидва рази (в 2 і 19 турі) така доля спіткала Василя Товкацького.

В матчі 4 туру В’ячеслав Базілевич парирував пенальті чим допоміг команді втримати нічийний результат.

Всі 6 пенальті призначені у ворота суперників "Ниви" було реалізовано.

Двічі гравці "Ниви", що виходили на заміну забивали гол — в 17 турі Василь Товкацький вивів команду уперед, а в 19 турі Сергій Загинайлов зрівняв рахунок з пенальті.

Лише раз гравець "Ниви" отримував пряму червону картку — Андрій Новак в 7 турі за фол останньої надії. Всі інші вилучення гравці заробляли вже маючи в пасиві по "гірчичнику".

Двічі гравець "Ниви", що виходив на заміну заробляв жовту картку — обидва рази  в 17 і 18 турах "відмітився" Микола Лазорик.

Під час матчу 6 туру на футбольне поле Тернопільського міського стадіону вибіг собака, прийшлось зупинити гру, щоб вигнати лишнього учасника з поля.

Домашній матч 16 туру з ФК "Полтава" не відбувся в зв’язку з не приїздом команди суперника, яка таким чином протестувала проти свавілля арбітрів. "Ниві" зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.

Заключний матч осінньої частини пройшов на Тернопільському міському стадіоні за справжньої зимової погоди — перед самим матчем почався снігопад, який не вщухав протягом всіх 90 хвилин. Гра проводилась червоним м’ячем.

Загалом за 19 матчів було здійснено 60 замін (з них 9 на 90 хвилині), отримано 56 "гірчичників" (з них 2 гравцем, що вийшов на заміну), отримано 4 червоні картки, забито 22 м’ячі (двічі відмічалися гравці, що виходили на заміну), з яких 6 з пенальті (одне реалізував гравець, що вийшов на заміну).