Максим Демчук та Андрій Різник — у збірній 15 туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 15 туру у Першій лізі.

До символічної збірної туру увійшли захисник "Ниви" Максим Демчук та нападник Андрій Різник. Нагадаємо, що наша команда у 15-му турі обіграла херсонський "Кристал".

Центральний захисник – Максим Демчук (Нива Тернопіль)

Зазвичай новачкам дивізіону дуже важко уберігати свої ворота від голів, і Нива також почала із затяжної пропускної серії. Але поступово прийшла злагодженість оновленої захисної ланки. І ось тепер, під кінець осінньої частини сезону, тернополяни не пропускали м’ячів у трьох із чотирьох поєдинків. У досить важливому для всієї нижньої частини таблиці матчі Нива не лише обіграла аутсайдерів, а й утримала свої ворота на замку. Тому відзначаємо Демчука як одного з продуктивних гравців групи захисту, а також гравця, який все ж реалізував пенальті після невдачі одноклубника й закріпив перевагу номінальних господарів невдовзі після перерви.

Нападник – Андрій Різник (Нива Тернопіль)

Гармонійно діє група атаки тернополян, постійно міняються зонами футболісти, а тому від будь-кого з них можна чекати і сольного рейду з глибини, і чіткого завершення прямо перед воротами. Форвард Різник добре почувається в цій тактичній формації, а тому в матчі з Кристалом був одним із найбільш активних. Він неодноразово проходив через рубіж другої та третьої третин поля, міг забивати й сам, а натомість став "співавтором" першого голу, адже саме після його загострення стався автогол, що багато в чому зламав плани на гру гостям.

За матеріалами sportarena.com