Три гравці "Ниви" — у збірній 5 туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 5 туру у Першій лізі.

До символічної збірної туру увійшов центральний захисник "Ниви" Андрій Зінь, правий оборонець Олег Хруставка та опорний півзахисник Андрій Малащук. Нагадаємо, що наша команда у 5-му турі на виїзді здобула першу перемогу у сезоні, обігравши ФСК "Маріуполь".

Правий захисник – Олег Хруставка (Нива)

Вінгер Гора та фулбек Чушенко, який повернувся після короткої дискваліфікації, мали створити серйозні проблеми для Хруставки, проте Олег, загалом, напрочуд надійно відіграв у Вишгородському районі, де ФСК Маріуполь приймав Ниву. Справляючись з оборонними завданнями, Хруставка ще й встиг відзначитися біля чужих воріт. Це він відразу ж після перерви закріпив перевагу гостей після стандарту, завдяки чому підопічні Задорожного не мали проблем з тим, щоб довести матч до перемоги.

Центральний захисник – Андрій Зінь (Нива)

Знову здорово зіграла захисна ланка тернополян, і якщо Полісся вони призупинили (домашня нічия), то в Демидові допомогли Ниві здобути першу перемогу в новому сезоні – відразу ж «суху», без пропущених м’ячів. Дует Зінь-Демчук своєчасно обеззброював гравців господарів біля своїх воріт, а сам Зінь підключився на штрафний від Малащука й відкрив рахунок на 25-й хвилині.

Центральний півзахисник – Андрій Малащук (Нива)

В Демидові центральний розігруючий напівоборонець виявився ключовим гравцем тернополян. По-перше, був активним учасником гострих багатоходівок і міг забивати сам. По-друге, Малащук здорово виконував подачі стандартів, і захисники Зінь і Хруставка забили в ворота ФСК Маріуполь саме після його подач. Втративши кількох гравців за останній рік, зокрема, Мороза та Семенину, Нива, здається, здобуває лідера півзахисту в особі Андрія.

За матеріалами sportarena.com