І знову поразка

У 5-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав третьої поразки у чемпіонаті. Жовто-зелені поступилися харківському "Геліосу" у домашній грі — 0:2.

Гості жваво розпочали звітний поєдинок, взявши м’яч під контроль і затиснувши "Ниву" на власній половині поля. Згодом біля воріт дебютанта нашого клубу Ігоря Нагірного почали виникати перші небезпечні моменти.

Спочатку Савін спробував пробити метрів із 20-ти, але м’яч розминувся у лічених сантиметрах зі стійкою. А у епізоді з ударом головою Луценка, лише майстерність воротаря "Ниви" не дозволила круглому побувати у сітці.

Усі спроби "Ниви" провести бодай якусь атаку завершувалися нічим. Гості контролювали середину поля і, як наслідок, не дозволяли господарям виходити на свої ворота. Натомість "Геліос" у середині першого тайму мав стовідсоткову нагоду. Задоя, після незлагоджених дій нашої оборони, пробивав по воротах з лінії штрафного майданчика. Нагірний вибив кулаками, але м’яч відскочив до іншого гравця суперника. На щастя, той послизнувся і не зумів завдати удару.

Перший удар у напрямку воріт "Геліоса" господарі завдали лише на 29-ій хвилині. Шпікула перехопив м’яч у центрі поля, протягнув його до воріт і завдав неточного удару. Не надто вдале рішення прийняв наш захисник у цьому епізоді. А наприкінці тайму "Нива" вдруге потурбувала Сидоренка. Після пасу Гудими з лінії штрафного майданчика повз штангу пробив Семенюк.

Але відстояти бодай нулі у першому таймі "Ниві" не судилося. Хороша комбінація "Геліоса" завершилася голом від Романенка. Футболіст "Геліоса" пробив зльоту після вдалої скидки від партнера — Нагірний у цьому епізоді був безсилий.

Перший момент реально вартий уваги у другому таймі знову створили харківські футболісти. Після подачі з кутового Шаврін підсік м’яч головою і той влучив у стійку. "Нива" ж у другому таймі теж переважно тримала оборону, зрідка намагаючись прорватися до воріт "Геліоса" по флангах. Один з таких проривів "свіжого" Віталія Бадла завершився небезпечним штрафним для "Ниви". Проте Володимир Гудима пробив у руки воротарю "сонячних".

На останніх хвилинах гості мали чудову нагоду подвоїти рахунок. Після виконання штрафного Субочев головою розстрілював Нагірного. Але наш кіпер у блискучому стрибку перевів на кутовий. Але, як і у першому таймі, "Нива" вдруге пропустила на заключних хвилинах. Петрівський сфолив у штрафному, а пенальті реалізував Кравченко, встановивши остаточний рахунок у грі — 0:2.