Партнери

Спортивне екіпірування та взуття впливають на результат, самопочуття спортсмена і видовищність змагань. Для цього необхідні якісні речі іменитих брендів. Одним з них є компанія Jako. Офіційною датою заснування фірми вважають 1 листопада 1989 року. Зараз це потужний транснаціональний гігант, який має філії в Італії, Китаї, Мексиці, Гонконзі. Щодня над розробкою нових дизайнів, тестуванням матеріалів і пошуком нових технологій трудяться більше 1000 співробітників.

Компанія "Карпатські мінеральні води" є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років. Вода видобувається з двох артезіанських свердловин глибиною 90 метрів і проходить фільтрацію лише від механічних домішок, тому в ній збережені всі природні властивості. Хімічний склад підземних вод відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвого із загальною мінералізацією 0,45 г/літр.

Мережа зарядних станцій QuickPower. Ми дбаємо про ваш комфорт та щодня піклуємось, щоб користування електромобілем, було для вас максимально комфортним та зручним!

Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace – готель, що гостинно зустріне Вас і створить комфортні умови для відпочинку. Більшість наших гостей відмічають гостинність персоналу та готовність завжди допомогти. Ми цінуємо кожного гостя та прагнемо, щоб у Вас залишилося бажання зупинитись у нас знову. Номери обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку: біла постіль, рушники, косметика, фен та ін.

BISCOTTI - кондитерська компанія, яка була заснована в 2010 році. Основні виробничі потужності BISCOTTI розташовані у Львові.