Партнери

Будівельна компанія "Інвест Родина" працює на ринку будівельних послуг з 2006 року. Сьогодні‚ житло, яке будує "Інвест Родина" — це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. Наші будинки — це не лише запорука якісного житла‚ а також чудові дитячі майданчики‚ затишна і озеленена прибудинкова територія. Віддавши перевагу будівельній компанії "Інвест Родина"‚ ви отримаєте надійного і відповідального партнера‚ компанію‚ яка орієнтується на довгострокову співпрацю‚ людей‚ готових втілювати нові проекти та розбудовувати рідне місто.

Спортивне екіпірування та взуття впливають на результат, самопочуття спортсмена і видовищність змагань. Для цього необхідні якісні речі іменитих брендів. Одним з них є компанія Jako. Офіційною датою заснування фірми вважають 1 листопада 1989 року. Зараз це потужний транснаціональний гігант, який має філії в Італії, Китаї, Мексиці, Гонконзі. Щодня над розробкою нових дизайнів, тестуванням матеріалів і пошуком нових технологій трудяться більше 1000 співробітників.

Компанія "Карпатські мінеральні води" є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років. Вода видобувається з двох артезіанських свердловин глибиною 90 метрів і проходить фільтрацію лише від механічних домішок, тому в ній збережені всі природні властивості. Хімічний склад підземних вод відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвого із загальною мінералізацією 0,45 г/літр.

Панакея

Плануєте купити побутову, комп’ютерну чи цифрову техніку, смартфон або ж навігатор? Це все ви зможете знайти прямо зараз, в нашому Інтернет-магазині Largo. Заощаджуючи свій час та сили на відвідуванні безліч магазинів, ви можете замовити у нас телевізор, мікрохвильову піч, комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшет, фотокамеру, холодильник та безліч інших корисних та необхідних товарів. Інтернет-магазин Largo діє по всій території України. А тому, незалежно де ви проживаєте, в Тернополі, в Львові, в Чернівцях, в Хмельницьку чи в Івано-Франківську, наша служба доставки привезе куплений вами товар за адресою, що буде вами вказана при оформленні замовлення. Окрім того ви можете завітати в наш виставковий зал, що розташований в місті Тернополі, по вулиці Князя Острозького, 14.

Компанія Viknar’off — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Viknar’off — ми 15 років створюємо затишок. Вікна Viknar’off — обирай серцем!
м. Тернопіль, вул. Поліська, 13
0 800 50 53 52
office@viknaroff.com.ua

Торговий центр "Орнава" — це перший торговий центр області європейського рівня‚ що став переможцем конкурсу найкращий бізнес проект "Сходи до успіху" у 2003 році. ТЦ "Орнава" розташований на двох рівнях‚ торгова галерея — близько 100 магазинів у тому числі продуктовий супермаркет "Сільпо" загальною площею 5‚ 913 кв.м.
ТЦ "Орнава" спроектований в сучасному‚ витонченому стилі — це чудове місце для сімейного відпочинку та дозвілля.
Україна, м. Тернопіль, вул. Живова 15 А
тел. (0352) 43 42 10

Барбершоп "Сокира" — місце з особливою атмосферою, яку зрозуміють лише чоловіки. Тут Вас чекають професійні барбери, які підкреслять Вашу мужність брутальною бородою, а стиль вдалою стрижкою. Барбершоп "Сокира" — територія справжньої чоловічої сили. Будь собою, стрижись та брийся в "-Сокирі".
м. Тернопіль, вул Богдана Хмельницького 35
Телефон: (068)3863662, (063)8889866
E-mail:barbersokyra@gmail.com

Фітнес-клуб преміум класу "MaXimus" Ми обрали назву "MaXimus" вкладаючи в неї своє прагнення до максимального рівня у всьому. Місія клубу - допомогти людям тримати себе у хорошій фізичній формі, бути здоровим, та енергійним. Наші пріоритети – найвища якість у всьому, зручність та комфорт для занять, максимальна ефективність тренувань та індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.
м. Тернопіль вул. 15 Квітня 5А
ТЦ "Рай Центр"
(095) 08 05 814

Інформаційний сайт "Спорт Тернопільщини" - спортивний портал, який у повному обсязі висвітлює новини та події у спортивному житті тернопільської області. Своїм читачам ми пропонуємо своєчасне подання свіжих новин, анонсів подій та спортивних результатів.