Шановні вболівальники ФК "Нива" Тернопіль!

Шановні вболівальники ФК "Нива" Тернопіль!

У різні часи футбольна гордість Тернопільщини пережила чимало злетів та падінь, як на футбольному полі, так і поза ним. Криза не оминула команду і цього року, проте навіть у важкі для країни часи, спільними зусиллями вдалося зберегти для прихильників футболу нашу "Ниву".

Настав час забути про старі негаразди та крок за кроком розпочати становлення нової команди. Команди, яка поважає традиції та історію, але невпинно рухається вперед і прагне покорити нові футбольні висоти.

Однією з нових сторінок у клубному житті "Ниви" є створення власного офіційного сайту, де вболівальники зможуть дізнатися найсвіжіші новини з життя улюбленої команди. У інтернеті є чимало ресурсів, які поширюють інформацію про наш клуб. Проте саме офіційний сайт "Ниви" володітиме достовірною інформацією, яку буде оперативно доносити до своїх користувачів.

Ми розпочинаємо роботу нашого сайту у тестовому режимі. Поступово всі розділи будуть доповнюватися, а інтернет-ресурс буде удосконалюватися. Сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться створити для вболівальників "Ниви" справді цікаве джерело інформації про команду. Надіємося, що Ви гідно оціните нашу роботу, а ми, у свою чергу, готові вислухати зауваження та пропозиції щодо роботи клубного сайту.

Йдучи у ногу з часом, ми створюємо також офіційні групи ФК "Нива" у найпопулярніших соціальних мережах. Це дасть змогу нашим вболівальникам дізнаватися ще більше новин про клуб та брати активну участь в обговоренні життя команди.

Маю надію, що вболівальники будуть приємно здивовані працею усіх служб футбольної команди. Ми ж будемо старатися тішити тернополян новими перемогами на футбольному полі!

З повагою, президент ФК "Нива" Тернопіль Автанділ Мдінарадзе