Представляємо суперника: "Десна" Чернігів

Суперником ФК "Нива" у 26-му турі FAVBET Ліги1 буде "Десна" з Чернігова. Матч відбудеться у Тернополі 4 травня о 17.00.

Останніми роками "Ниві" не щастить у протистояннях із чернігівською командою. Вже давно наша команда не може святкувати перемогу над "Десною" у чемпіонатах України. Поразки "Нива" зазнала і у поточному чемпіонаті, пропустивши єдиний гол у Чернігові на останніх хвилинах.

Наш суперник розпочав 2014-ий рік неоднозначно. У перших двох матчах навесні чернігівці зазнали поразок від ФК "Полтава" 2:1 та Олімпіка 1:0. Зате у наступній грі "Десна" сповна потішила своїх прихильників домашнім розгромом "Сум" з рахунком 4:0. Але наступна виїзна гра знову завершилася фіаско "Десни" у Алчевську — 3:2. І нарешті у попередньому турі чернігівці знову подарували своїм вболівальникам свято. На власному стадіоні команда розібралася із "Буковиною" 3:0.

Як бачимо, "Десну" цілком справедливо можна назвати "домашньою" командою. Про це свідчить і статистика клубу у цьому чемпіонаті. З 35-ти набраних очок, "Десна" лише 7 пунктів завоювала на чужому полі. Відзначимо, що "Нива" у 2014-му вдома здобула максимальний результат — дві перемоги з двох.

Останній матч

"Десна" – "Нива" 1:0

20 червня 2013 року, Чернігів

"Нива": Новак, Яневич, Донець, Лазорик (к), Романюк, Баранець Б., Басараб (Білий 23), Гірський (Товкацький 90), Малиш, Кікоть, Мельник

"Десна": Федоренко, Жук, Мельник (к), Каваців, Смалько, Щедраков, Кондратюк (Кругляк 90+2), Козак (Чуланов 77), Гулордава (Мачуленко 73), Картушов, Фурта (Агапов 75)

Гол: Картушов (89)

Попередження: Романюк (52), Ігор Мельник (58), Кікоть (71), Яневич (79), Агапов (90+3)

Історична довідка

Футбольний клуб "Десна" Чернігів заснований у 1960-му році. Клубні кольори — білий та синій. Домашній стадіон — ім. Ю. Гагаріна 12000 місць.