Богдан Самардак: "Проблем із заміною дискваліфікованих у нас немає"

11 травня футболісти та тренерський штаб ФК "Нива" прибув у Карлівку, де завтра зіграє поєдинок 27-го туру FAVBET Ліги1 проти харківського "Геліоса". Напередодні гри своїми очікуваннями від майбутньої зустрічі з офіційним сайтом клубу поділився Богдан Самардак — виконуючий обов'язки головного тренера "Ниви".

— Богдане Миколайовичу, як дісталися на гру?

— Цього разу дісталися прекрасно, без жодних проблем. Оселилися у Карлівці та провели тренування.

— Сьогодні на місцевому стадіоні у Другій лізі матч провів ФК "Карлівка". Вдалося подивитися цю гру?

— Так, ми побували на цьому матчі. Відверто кажучи, місцева команда доволі слабка, тому поступилася без шансів. ("Карлівка" програла "Кременю" 0:4 — прим.).

— Проти "Геліоса" не зіграють одразу два гравці основи: Донець та Яворський. Рівноцінна заміна цим футболістам знайдеться?

— Я вважаю, що з цим проблем у нас не буде. На позиції Донця може зіграти досвідчений Тарас Петрівський. А замість Яворського можуть діяти одразу кілька гравців, як то Панас, Семенюк чи, навіть, Мельник. Крім цього у нас не зіграє Тимур Рустамов, який перебуває у клубному лазареті.

— Новини про останні фінансові проблеми "Ниви", мабуть, облетіли вже всю країну. Вам, як тренеру, важко налаштовувати футболістів на результат за таких умов?

— Мені здається, що для мене це своєрідна дипломна робота, а може черговий життєвий іспит. Звісно, не просто робити це, але доводиться миритися з тією ситуацією, що склалася. Я фактично цілодобово перебуваю поряд з футболістами. Постійно веду з ними розмови, переконую, інколи вмовляю. Проте вони професіонали і свою роботу знають.

— Фактор нейтрального поля буде на руку "Ниві"?. Все ж "Геліос" гратиме не на домашній арені.

— Я б не сказав, що ми отримаємо якусь величезну перевагу. Якби ми грали вдома за підтримки кількох тисяч глядачів, нашого фан-сектору, тоді можна говорити про перевагу. Тим паче, що цей тур всі команди проводитимуть без глядачів.