Представляємо суперника: "Украгроком" Головківка

Суперником ФК "Нива" у 29-му турі FAVBET Ліги1 буде головківський "Украгроком". Матч відбудеться на стадіоні "Ніка" в Олександрії 23 травня о 18.00.

З "Украгрокомом" футболісти нашої команди у цьому сезоні перетиналися на футбольному полі двічі. Обидва рази "Нива" приймала "аграріїв" на власному полі і здобувала впевнені перемоги. Спершу наша команда обіграла "Украгроком" у Кубку України 3:0, а згодом здолала суперника і у FAVBET Лізі1 — 2:0.

Наші опоненти випереджають "Ниву" у турнірній таблиці лише на одне очко. Тож у разі третьої перемоги над "Украгрокомом" у цьому сезоні, "Нива" зможе піднятися на сьому позицію у турнірній таблиці.

Попередній матч "Украгроком" теж провів вдома. Щоправда, не на рідному стадіоні "ГОЛовківський", а в Олександрії. Так от, поєдинок проти харківського "Геліроса" "аграрії" завершили вольовою перемогою 3:1.

Напередодні матчу в Олександрії у складах обох команд є дискваліфіковані. У складі "Ниви" не зможе зіграти основний опорний півзахисник Ігор Малиш, який у попередньому турі відзначився голом. "Украгроком" не зможе розраховувати на основного захисника Данила Мамонова.

Останній матч

"Нива" – "Украгроком" 2:0

13 жовтня 2013 року, Тернопіль

"Нива": Новак, Романюк, Басараб, Донець, Яневич, Шестаков (Бадло 90+1), Кікоть, Баранець Б. (Білий 89), Загинайлов (Гірський 78), Баранець Г. (к), Мельник (Івашко 87)

"Украгроком": Науменко, Ломко, Мамонов (к), Любчак, Степанюк, Даньків, Зайнчковський, Пономар, Бровкін (Ляшенко 46, Фальковський 69), Вдовіченков, Боровський

Голи: Яневич (33), Мельник (63 пен.)

Попередження: Баранець Г. (14), Вдовіченков (16), Мамонов (18) Яневич (26), Зайнчковський (52), Пономар (60), Степанюк (62), Романюк (75), Баранець Б. (86)

Історична довідка

Футбольний клуб "Украгроком" Головківка заснований у 2008 році. Професійний статус отримав у 2010 році. Кольри клубу — червоний, зелений, чорний, жовтий. Домашній стадіон — "ГОЛовківський" 628 місць. Також свої матчі проводить на КСК "Ніка" у Олександрії.