![](https://fcnyva.com/uploads/news/e8640c47f931df167015f792194b2492537df53fa33c5.jpg)
Богдан Самардак: "Настрій у футболістів піднесений"
Виконуючий обов'язки головного тренера ФК "Нива" Богдан Самардак поділився з офіційним сайтом клубу очікуваннями від матчу з "Украгрокомом".
— Сьогодні, як ніколи, настрій у футболістів піднесений. Перед виїздом нам видали обіцяну заробітну плату, піднявши настрій команді. До Олександрії ми добралися без проблем, їхали потягом. Тут нас дуже тепло прийняли. Оселилися у комфортному готелі. Вранці з футболістами провели перед матчеве тренування і незабаром вирушаємо на перегляд гри "Зірка" – "Олександрія".
— Останні матчі "Нива" не тішить вболівальників перемогами. Які очікування на завтрашній матч?
— Звичайно, нам хочеться щоб команда була у кращих фізичних кондиціях. Але всі прекрасно розуміють, за яких умов нам довелося розпочати цей рік. З Першої ліги ми не вилітаємо і сподіваюся завдання бути у десятці теж виконаємо. Зараз завдання у нас дограти поточний сезон. Що буде далі важко говорити, але ми надіємося на збереження такої команди, як "Нива" Тернопіль.