Даніїл Єрмолов: "Уся команда підтримала після пропущеного голу у Волочиську"

У першому ж матчі нового сезону Першої ліги в основі "Ниви" дебютував 20-річний Даніїл Єрмолов. У чемпіонаті він провів 8 матчів у яких пропустив 13 голів.

У інтерв'ю Віктору Заблоцькому, Даніїл розповів про першу частину сезону, курйозний гол у Волочиську та кумирів у футболі.

— Даніїл, зізнавайся, де і як зустрічав Новий рік?

— Новий рік зустрів у колі рідних. Усе пройшло відмінно.

— Ти розпочинав професіональну кар’єру в кам'янській "Сталі", а потім перебрався в "Волинь", де зіграв лише кілька матчів за команду U-19. Що не склалось?

— У "Сталі" я теж виступав у складі молодіжки. А згодом команда загалом припинила існуванні. Тоді я перейшов у "Волинь". Проте склад у луцької команди був укомплектованим і було дуже важко щось довести та проявити себе.

— Повернемось до стану справ у команді. "Нива" закінчила осінній відрізок на одинадцятій позиції. Наскільки це хороший результат і чого не вистачило щоб бути вище?

— На мою думку, могли завершити рік і на вищій позиції, якби не втрачали очки з командами, яких повинні були обігрувати. Водночас відбирали очки у тих колективів, які мають завдання виходу в УПЛ. А загалом з усіма суперниками важко грати. І у другому колі буде не легко.

— Мало хто із гравців сучасної "Ниви" виступав на рівні Першої ліги. Наскільки ти особисто відчув різницю між Першою та Другою лігами? Наприклад, Андрій Різник сказав, що Перша ліга на голову сильніша за Другу.

— Конкретну відповідь на це питання мені важко дати, адже я фактично і не грав у Другій лізі, не враховуючи якихось 10-ти хвилин, коли виходив на заміну. Але рівень команд і підготовка у Першій лізі зовсім інші. Тактика, гравці та сам футбол.

— Які були відчуття після пропущеного голу в Волочиську? Важко було заснути вночі? Чи ти зразу після гри зробив висновки і забув про цей епізод?

— Коли пропустив гол було відчуття повного спустошення. Потім до мене підійшов Вадим Хохлов, підтримав. Згодом це зробила уся команда. А у перерві ніхто не акцентував на цьому увагу за що я вдячних партнерам. Аналіз з тренером зробили одразу після гри і сподіваюся такого більше не повториться.

— Чи задоволений собою у тих матчах, які провів в Першій лізі? Чи обговорював з тренером над чим потрібно працювати у майбутньому?

— Не можу сказати, що задоволений собою. Мабуть, видніше тренерському штабу та вболівальникам, які люблять команду не тільки у часи перемог, але й коли відбуваються невдалі результати. Відносно помилок та подальших дій, розмова з тренером відбувається постійно. Для цього є теоретичні заняття та діалог з наставником попри них.

— Зараз команда у відпустці. Як проводиш цей час? Чи підтримуєш форму самостійно?

— Так, форму підтримую. А вільний час намагаюсь проводити у колі сім'ї.

— Не так давно ти відсвяткував 20-річчя. Це вік, коли ти вже задумуєшся, яке буде твоє майбутнє. То яка твоя ціль на футбольну кар’єру?

— Думати та мріяти можна скільки завгодно. Але все залежить від самого себе. Хотілося б, звичайно, зіграти у Лізі Чемпіонів. Повторюсь, що все залежить лише від себе.

— Чи маєш футбольного кумира на гру якого стараєшся орієнтуватися?

— Акценту на одного воротаря не роблю, адже у кожного є свої сильні якості. Якщо звузити коло, то це Кейлор Навас та Де Хеа.

— На твою думку, якими якостями повинен володіти сучасний голкіпер?

— Бойовий характер, бажання та спокій.