ПФК "Львів" – "Нива". Прев'ю матчу

У рамках підготовки до першого офіційного матчу у 2021 році, футбольний клуб "Нива" 14 березня проведе контрольний матч із представником УПЛ — "Львовом".

Поєдинок відбудеться на полі з синтетичним покриттям стадіону "Школяр", що у Львові. Стартовий свисток спарингу пролунає о 14:00.

Організувати поєдинок насамперед вдалось тому, що календарний матч "Львова" та "Руха" у чемпіонаті УПЛ перенесли на пізніший термін. Тож перед відновленням Першої ліги "Нива" матиме змогу перевірити свої сили на фоні сильнішого за класом суперника.

Львів'яни наразі посідають 14-ту позицію у чемпіонаті та ведуть боротьбу за виживання. Нещодавно "золоті леви" змінили головного тренера. Замість екс-наставника "Ниви" Віталія Шумського, керманичем "Львова" призначили Анатолія Безсмертного.

"Нива" нещодавно завершила заключний тренувальний збір у Закарпатті. Два дні гравці отримали для відпочинку, а 13 березня провели тренування у Тернополі на майданчику з синтетичним покриттям.

У матчі з "Львовом" тренерський штаб жовто-зелених не зможе розраховувати щонайменше на трьох виконавців. Як ми повідомляли раніше, Роман Волохатий вибув на декілька тижнів. Також певний час через ушкодження доведеться пропустити Мирону Бідному. Також прийнято рішення поберегти Андрія Різника, який наступного тижня буде готуватися безпосередньо до матчу проти "Альянса".

Завтра у розташування "Ниви" повинні прибути два потенційні новачки у захисну лінію.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"