Ігор Гатала відповів на запитання уболівальників

У наших соцмережах ви мали змогу поставити запитання нападнику "Ниви" Ігорю Гаталі. Ми обрали найбільш цікаві, а Ігор постарався бути максимально відвертим.

— Досягнення такого результату — це велика праця. Вітаю з таким успіхом! З малечку і до сьогодні ти у футболі. Напевно були ситуації успіху і гірких поразок (як от дитячий чемпіонат України у Вінниці). Як рідні допомагали у становленні тебе як спортсмена? Чи було важко йти до своєї мети, коли друзі залишали спорт не витримавши конкуренції?

— Мої батьки і рідні завжди в мене вірили і підтримували, це додавало впевненості і бажання працювати дальше. Я думаю будь-який шлях важкий, і коли згадуєш через що ти проходив, через які труднощі і невдачі, і зараз з посмішкою на обличчі розумієш, що це було недаремно.

— Чого, на твою думку, не вистачає в змаганнях ліг ПФЛ, щоб їх популярність була на рівні з Прем'єр-Лігою, якщо не вище?

— Я думаю це клуби повинні популяризувати футбол у своєму регіоні. Влаштовувати різні заходи, зустрічі з вболівальниками, висвітлювати більше життя клубу в соцмережах, робити все для того, щоб люди хотіли йти на стадіон і підтримувати рідну команду. Звісно, на один рівень з Прем‘єр-Лігою не вдасться вивести Першу та Другу лігу, але збільшити популярність цілком реально.

— Пам'ятаєш свій перший забитий м'яч в "майстрах"? Як це було? І якій команді?

— Так, пам‘ятаю. Це було в матчі проти стрийської "Скали", тоді мені вдалося забити 2 м‘ячі. Емоції не передати, так як це був дуже принциповий матч для мене, тому що я провів майже 2 роки в академії "Скали".

— З ким із футболістів з Європи ти хотів би обмінятись футболками?

— Із Зінченком.

— Чи хотів би поїхати на Євро-2020 та забити гол у ворота Нідерландів?

— Хотів би, але треба бути реалістом.

— Чи було таке, що тебе плутали з іншим футболістом?

— Так, було. Правда, Руслан Дедух?

— Як ти потрапив у "Ниву"?

— Це було у 2016 році. Тоді я був гравцем команди "Агрон" Великі Гаї, а "Нива" в той час відроджувалася і брала участь в чемпіонаті тернопільської області і аматорській лізі України. Тренував тоді команду Бадло Петро Климентійович, він мене і запросив, і з того часу я в "Ниві".

— З якого відомого футболіста ти брав приклад?

— Не було кумира, старався слідкувати за всіма провідними гравцями.

— Чи є плани опинитись в прем'єр-лізі із "Нивою"? І чи реальне це завдання як для тебе так і для клубу вцілому? Тернополяни зачекались хороших матчів з грандами українського футболу.

— Зараз потрібно залишитись в Першій лізі, а з нового сезону побачимо, які завдання постануть перед командою. Звісно реально, але для цього потрібно зробити дуже багато роботи як футболістам і тренерському штабу, так і клубу загалом.

— Чому обрав саме футбол?

— Думаю тут ключову роль відіграв тато. Він привив любов до футболу. Все дитинство провів з м‘ячем, бігав з друзями на вулиці з ранку і до самого вечора. А згодом тато відвів мене в тернопільську ДЮСШ.

— Перейшов би у "Верес" якби вони запропонували?

— Скажу так, навіть якби я дуже хотів, це б не залежало від мене, а від клубу, чи готові відпустити мене, продати і т.д. Але всі знають реалії українського футболу, купити чи продати футболіста, може декілька команд УПЛ.

— Що потрібно, щоб стати футболістом?

— Потрібно дуже багато працювати над собою, і незважаючи на програші чи різні труднощі не здаватися.

— Яким ви бачите подальше майбутнє клубу?

— Якщо клубу вдасться знайти спільну мову з владою міста, думаю це буде великим плюсом для команди. Як не як, "Нива" єдина професійна команда в області, а до нас ставляться як до "чужих". Не дуже приємно їздити по всій Україні, в той час як поле тернопільського стадіону готують для інших команд.

— Що зараз мотивує найбільше, примушує працювати та прагнути до нових вершин?

— Цілі і мрії, дуже хочеться зіграти в Прем‘єр лізі, а для цього треба прикласти максимум зусиль, головне в це вірити.

— Який твій гол найпам'ятніший, найкрасивіший та найважливіший?

— Найпам‘ятніший у ворота "Скали", так як це був дебютний на професійному рівні. Найкрасивіший у ворота "Калуша", а найважливіші ті, які приносили перемогу.

— Ким ви себе бачите через 10 років?

— Не знаю, не задумувався про це

— Чи цікавився ти іншим видом спорту?

— Ні, не було інтересу до інших видів спорту, тягнуло тільки до футболу.

— Що ви можете порадити дітям які тільки почали займатися спортом, і хочуть досягти певних успіхів?

— Найперше, потрібно, щоб обраний вид спорту подобався дитині і приносив задоволення. Також важливо, щоб була підтримка від батьків. А дальше наполегливо працювати і йти до своєї мети.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"