Представляємо суперника: "Буковина" Чернівці

Суперником ФК "Нива" у перенесеному матчі 1-го туру Першої ліги буде футбольний клуб "Буковина" з Чернівців. Матч відбудеться на міському стадіоні Тернополя 22 жовтня о 18.30.

Через важкий фінансовий стан в обох команд, стартовий поєдинок сезону було перенесено. І якщо у нашій команді фінансова ситуація стабілізувалася, то "Буковина" підтвердила свою участь у грі лише за два дні до матчу, продовжуючи шукати кошти для подальшого існування. У пасиві буковинської команди є вже перша неявка на гру у сезоні. Чернівчани не змогли віднайти грошей для виїзду у Харків.

Зважаючи на критичне становище "Буковини" — останнє місце цієї команди у турнірній таблиці не дивує нікого. Проте в останньому турі чернівецька команда спромоглася на подвиг. "Буковина" не лише набрала перші очки у сезоні, але й відібрала залікові бали у беззаперечного лідера сезону — "Олександрії" — 1:1

Останній матч:

FAVBET Ліга1 24-ий тур. 17 квітня, Тернопіль

Нива – Буковина 1:0

Гол: Семенюк (61)

Нива: Новак, Рустамов (Петрівський 71), Донець, Лазорик, Яневич (Загинайлов 84), Семенюк, Басараб (Панас 69), Малиш, Яворський, Гринченко, Мельник (Сворак 63)

Буковина: Бахтіяров, Жовтюк, Лисюк, Темерівський, Маковійчук (Головачук 86), Ільїн (Гущин 75), Орловський, Пантя, Блажко (Немтінов 64), Степанков (Пислар 80), Палагнюк

Попередження: Мельник (31), Маковійчук (31), Жовтюк (51), Пантя (79), Малиш (90+2)

Історична довідка:

Футбольний клуб "Буковина" заснований у 1958 році. Кольори клубу — жовтий та чорний. Домашній стадіон — КСОП "Буковина", 10000 місць.