Ігор Климовський: "Команда готова до сезону відсотків на 60"

Головний тренер "Ниви" після спарингу з львівським "Рухом" розповів про перебіг підготовки до нового сезону.

— Сьогодні грали не зовсім проти команди Прем'єр-ліги. Все таки у складі "Руху" були як досвідчені, так і молоді футболісти. Але всеодно приємно перемагати. У першому таймі, я вважаю, зіграли набагато краще. Старались пресингувати, створювали моменти та забили гол. У другому ситуація дещо змінилась, але хлопці вистояли. Найголовніше, що виграли — це великий плюс для команди.

— Старт сезону уже через два тижні. На якій стадії готовності зараз перебувають ваші підопічні?

— Поки всі вони ще грають по 45 хвилин кожен. З наступного тижня хлопці отримають вже і 60 і 90 хвилин ігрового часу. Наразі команда готова до сезону відсотків на 60.

— З командою тренується велика кількість потенційних новачків. Уболівальники вже не можуть дочекатися новин про трансфери. Розкрийте таємницю, коли їх варто очікувати?

— Нам хотілося б запросити у команду досвідчених гравців, але поки маємо з цим труднощі — восновному переглядаємо молодь. До початку сезону маємо ще час і надіємось, що приїдуть старші футболісти, які зможуть підсилити команду і вести гру за собою. З деякими новачками уже ведуться перемовини щодо умов контрактів. Як тільки клуб узгодить всі деталі, ми одразу ж повідомимо їхні імена.

— Чи керівництво клубу уже озвучило завдання на майбутній сезон?

— Поки ми ще не розмовляли про завдання. Готуємось та комплектуємось. А про завдання поговоримо ближче до початку сезону.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"