Представляємо суперника: "Зірка" Кіровоград

Суперником ФК "Нива" в 14-му турі Першої ліги буде футбольний клуб "Зірка" з Кіровограду. Матч відбудеться на міському стадіоні Тернополі 27 жовтня о 18.30.

Останній матч "Ниви" та "Зірки" у Першій лізі припав на завершення минулого сезону. В заключній грі суперники у Тернополі розійшлися миром 2:2. Сьогодні настав час писати історію протистоянь клубів у новому сезоні.

Напередодні нового чемпіонату Першої ліги кіровоградська команда задекларувала свої амбіції поборотися за перше місце і за путівку до Прем'єр-ліги. Проте результати "Зірки" у цьому сезоні поки аж ніяк не чемпіонські. Востаннє команда перемагала на початку вересня, розгромивши ФК "Тернопіль" 5:1. З того часу "Зірка" не здобула жодної перемоги, двічі зігравши внічию.

Такі результати клубу, звісно, аж ніяк не могли задовольнити амбіції керівництва. Тож нещодавно у "Зірці" відбулася кадрова революція. З посту головного тренера клубу було звільнено Анатолія Бузніка, а з команди відраховано одразу п’ять футболістів. Президент клубу запевнив, що надалі "Зірка" буде поповнювати свій склад за рахунок місцевих виконавців, але завдання виходу у Прем'єр-лігу залишається.

Виконувати обов’язки головного тренера у "Зірці" тепер буде не чужий для "Ниви" тренер Самір Гасанов. У нашій команді він розпочинав свою тренерську кар’єру, виконуючи обов’язки перед приходом Юрія Коваля. Також відначимо, що у "Зірці" виступають два екс-футболісти нашої команди — Григорій та Борис Баранці.

Останній матч:

FAVBET Ліга1 30-ий тур. 29 травня, Тернопіль

"Нива" – "Зірка" 2:2

Голи: Яворський (45+1), Панас (81) - Бочкур (37), Загальський (83)

"Нива": Новак, Рустамов (Лазорик 65), Донець, Петрівський, Яневич, Семенюк, Басараб (Панас 56), Малиш (Сворак 90+1), Гринченко, Яворський (Мдінарадзе 90+3), Мельник

"Зірка": Поштаренко, Мостовий (Степанов 88), Бочкур (Галенко 73), Родіна, Сокуренко, Фатєєв, Баранець Г. (Загальський 46), Кочура, Чередніченко, Осадчий (Тітов 84), Чичиков

Попередження: Баранець Г. (45+2), Яворський (55)

Історична довідка:

Футбольний клуб "Зірка" Кіровоград засновано 16 жовтня 1911 року. Кольори клубу — жовтий, червоний. Домашній стадіон — "Зірка", 14 628 місць.