Богдан Самардак: "Нам буде важко виграти у молодих киян"

Виконуючий обов’язки головного тренера ФК Нива поділився своїми очікуваннями від матчу 15-го туру Першої ліги, який наша команда проведе на виїзді у Києві.

— Готувались до гри у Києві у звичному режимі. Проблем зі складом не маємо, всі здорові та готуються до матчу. У столицю вирушаємо у суботу вранці. В цей же день проведемо тренування.

— Попередній матч з "Динамо-2" завершився для "Ниви" дуже важкою перемогою 0:1. Чого очікуєте від недільного протистояння?

— Як і у минулому сезоні нам буде дуже важко виграти у молодих киян. Їхні футболісти добре навчені та бажають якомога краще себе проявити на полі. Тож я очікую непростого матчу.

— Матч, як відомо, пройде на легендарному стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського. Атмосфера цього місця може вплинути на настрій наших футболістів?

— Особисто мені доводилося грати там разів 3. Я не думаю, що на нашу гру прийде чимало вболівальників, але справді атмосфера цього стадіону сприятиме якомусь моральному піднесенню. Я сподіваюся, що нам вдасться здобути три очки на такому стадіоні.

— Гру проти "Динамо-2" обслуговуватиме жінка-арбітр з Харкова. Як ви ставитесь до такого призначення?

— Абсолютно нічого проти не маю і думаю, що вона впорається зі своїми обов’язками. Якщо вона відсудить гарно, то я не проти щоб всі наші матчі надалі судили жінки.