Богдан Самардак: "Нам потрібно реабілітуватися за останні програші"

Сьогодні, 7 листопада, футбольний клуб "Нива" вирушить у Чернівці, де завтра зіграє матч 16-го туру Першої ліги проти чернівецької "Буковини". Про стан справ у команді напередодні від'їзду розповів тренер "Ниви" Богдан Самардак.

— Кадрових втрат у команди немає, тож до Чернівців беремо 18 футболістів. Передматчеве тренування ми провели вдома і на полі суперника тренуватися не будемо.

— Два останні матчі наша команда програла. Чи важко налаштувати команду на гру після таких результатів?

— Футболісти самі прекрасно розуміють, що нам потрібно реабілітуватися за ці програші. Адже програли ми суто через власні причини. Десь недограли, а десь і недооцінили противників. Проте виграти ми хотіли і робили все, щоб це сталося, але не вийшло.

— Чи не буде недооцінки суперника у Чернівцях?

— Навряд чи футболісти допустять недооцінку після нещодавнього матчу з "Буковиною", який завершився на нашу користь з рахунком 5:3. Вони бачили цю команду і прекрасно знають, що у ній виступають не хлопці з першості районів. Чимало футболістів чернівецької команди пройшли школу "Карпат" та "Динамо".

— Виділіть сильні сторони майбутнього противника.

— Перш за все це організація гри і хороші дії на полі крайніх півзахисників.

— Матчем із "Динамо-2" наша команда завершила перше коло. Коротко проаналізуйте першу частину чемпіонату для "Ниви".

— Якщо відкинути стартові матчі сезону, то вважаю, що практично весь відрізок першого кола ми пройшли рівно. Звичайно, ми б хотіли виграти всі матчі, стати чемпіонами і вийти у Прем'єр-лігу, але нам до цього рівня ще далеко. Хотілось, звісно, здобути перемоги у матчах з "Зіркою" і "Динамо" та й у інших програшних матчах. Проте щоб вигравати всі матчі та ставати чемпіонами потрібно чимало чинників. Поки що "Нива" не може рівнятися на ту ж "Олександрію", яка має чудові умови — база, тренувальні поля, чимале фінансування. Недарма підопічні Шарана впевнено крокують у Прем'єр-лігу, але це зовсім інший рівень, якого нам поки не вдається досягти.