Богдан Самардак: "Всі футболісти зосереджені на грі з "Динамо-2"

 

Виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Богдан Самардак розповів офіційному сайту про те, як команда готувалася до виїзного матчу проти "Динамо-2".

— У середу команда провела важкий матч у Черкасах. Чи встигли гравці відновитися до першої гри у чемпіонаті?

— По приїзду з Черкас у нас був день відновлювальних процедур. У п'ятницю футболісти провели два хороші тренування і цього ж дня ми вирушили до Києва. Сьогодні вранці годину потренувалися і даємо змогу гравцям відпочивати безпосередньо перед завтрашнім матчем.

— А у якому психологічному стані перебувають футболісти?

— Звісно, що певним чином поразка вдарила по команді, але ми розуміємо, що це футбол. Програвати теж потрібно вміти. Ми всі хочемо бути чемпіонами світу, але не завжди це виходить. Скажу так, що на сьогоднішній день у Черкасах ми зробили максимум з того, що могли зробити, виходячи з останніх подій у клубі. Зараз всі футболісти зосереджені на майбутній грі. На жаль, маємо обмежений склад футболістів, адже через пошкодження вибули Олександр Семенюк та Віталій Романюк.

— За рахунок чого плануєте перемогти "Динамо-2"?

— У київському клубі грають кращі молоді футболісти країни. Команда пройшла хороші збори з досвідченими тренерами. Проте кваліфікація наших футболістів вища. За рахунок цього, а також величезного бажання, плануємо взяти очки у столиці.