![](https://fcnyva.com/uploads/news/2022-08-28/5WGRney6IC2FVfjeTnET3VEkIEYSIZdCK0arypUV.jpg)
Кобеля та Стельмащук здобуватимуть ігрову практику у обласних змаганнях
Центральний захисник Максим Стельмащук та фланговий півзахисник Олександр Кобеля найближчим часом виступатимуть у чемпіонаті Тернопільської області.
Оскільки гравці отримували обмаль ігрової практики, клуб прийняв рішення тимчасово надати молодим футболістам можливість отримувати досвід у аматорських змаганнях.
Обидва уже заявлені за клуби-учасники Вищої ліги Тернопільщини. Максим Стельмащук виступатиме за бучацький "Колос", а Олександр Кобеля повернувся до складу теребовлянської "Ниви".
Пресслужба футбольного клубу "Нива"