Сергій Атласюк: "Було б добре якби система ВАР була на кожному матчі"

Виконуючий обов'язки головного тренера "Ниви" поділився враженнями від протистояння у Черкасах та проаналізував майбутнього суперника у чемпіонаті.

— Сергію Вікторовичу, перші емоції після виїзного матчу у Черкасах уже позаду. Проаналізуйте, будь ласка, матч. Чи справедливий результат поєдинку із "ЛНЗ"?

— Якщо проаналізувати хід подій на футбольному полі, то, думаю, що для нас це позитивний результат та справедливий. Ми хотіли в першу чергу грати в свій футбол. Суперник нам дозволяв це робити. Ми провели хорошу гру в обороні та створили багато моментів біля воріт суперника за що я вдячний хлопцям.

— Перший матч у цьому сезоні та й загалом у Першій лізі зіграв наш голкіпер Віталій Жупанський. Як оціните його дебют?

— Ми радіємо за Віталія, так як бачимо його прогрес та роботу на тренуваннях. Він заслужив цей шанс. Щодо гри, то як на мене, він провів хороший матч. Думаю, що з нього повинен вийти воротар досить високого рівня, все в його руках.

— В попередньому турі втратили перемогу у грі з "Металургом". Цього разу могли розраховувати на три очки, але знову нічия. На команду не тисне той фактор, що навесні перемогти поки не вдається?

— Ми над цим працюємо щоденно. І віримо що ця перемога буде. Це питання стосується більше психології. Хлопці наполегливо тренуються. Тому я впевнений що в нас все вийде.

— Вперше команда зіграла за участі системи ВАР і фактично це зіграло "Ниві" на руку, адже перший гол відмінили через офсайд. Яке загалом ваше ставлення до впровадження відеоповторів?

— Було б добре якби система ВАР була на кожному матчі. Це дає змогу арбітрам більш якісно обслуговувати матчі. В деяких епізодах арбітрам важко розібратися є різні моменти, а відеоповтори дають змогу добиватися більш справедливого результату гри.

— Попереду на команду чекає не менш важке протистояння з "Оболонню". Як оціните майбутнього суперника?

— Команда "Оболонь" є лідером нашого чемпіонату та майже учасник Премʼєр-Ліги, тому нам буде цікаво дати бій такому супернику. Особисто мені імпонує ця команда за грою та методами роботи всього клубу. Будемо серйозно готуватися, як до кожної команди.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"