Василь Малик: "Перший етап зборів, провели корисно"

Василь Малик, розповів про закінчення першого етапу зборів та плани на майбутні збори.

 

Василю Івановичу, підсумовуючи перші навчально-тренувальні збори, що можете сказати про контрольні матчі «Ниви»?

«Якщо брати і говорити за ігри, то для нас ці ігри були більш інформативними. Ми давали завдання команді і дивилися, як команда може ці завдання виконати. По великому рахунку в нас щось получалося, щось не зовсім. Але є загальна частина над чим працювати. Щось вдосконалювати, а щось міняти. Отримали інформацію, як по футболістах так і по моделюванню нашої гри. Так що ці ігри були дуже корисними для нас.»

 

Два контрольних матчі і дві перемоги, в чому були переваги «Ниви»?

«Справа точно не в результаті, нам важливо було визначитися з принципами введення нашої гри, як ми починаємо, як заходимо, як скриваємо ось такі моменти. Що приємно, це те що хлопці стараються дотримуватися вимог гри і розуміють принципи введення гри і так, як ми від них вимагаємо, то вони так і стараються грати. Можливо не все получається, але з часом я гадаю воно все стане на місце.»

 

Як справи з новачками, які на перегляді?

«З виходом на поле  новачків, на полі утворився сумбур, розвалилася структура, картина не така цілісна, але тим не менше подивилися новачків, подивилися ким можна підсилитися.»

 

Як провели перший етап зборів, чи все хлопці виконували?

«На зборах виконали величезний об’єм роботи, зіграли дві цікаві гри, інформативні, перший етап зборів, я гадаю провели з користю.»

 

Які плани на другий етап зборів?

«На другому етапі ми вже будемо працювати на швидкосиловими можливостями, техніко-тактичні тренування будуть і будемо моделювати загально командні дії.»

 

Наступний, другий етап навчально-тренувальних зборів розпочинається 5 липня, проходити тренування «Ниви» будуть у Тернополі. Наразі команда планує 7 липня зустрітися у контрольному матчі із командою «Рух» місто Львів.