"Минай" 1:0 "Нива"

У суботу 17 лютого відбувся товариський поєдинок між Прем'єр-Ліговим "Минаєм' та "Нивою"

Для тернополян це вже третя товариська зустріч за період підготовчих зборів у Львові, а для представників елітного дивізіону України це був останній контрольний іспит перед відновленням чемпіонату.

У першому таймі команди проявили багато боротьби, та зовсім невелику кількість моментів. Лише в кінці першої половини гри господарі зуміли створити по справжньому небезпечні моменти. Спочатку форварда "Минаю" вивели на побачення віч-на-віч із Віталієм Жупанським, нападнику вдалось обіграти його і залишити перед собою пусті ворота, однак в останній момент до удару догнати та вибити м'яча вдалось Максиму Мудрому. Вже за декілька миттєвостей від пропущеного м'яча жовто-зелених врятувала поперечина. Каркас воріт прийняв на себе потужний удар завданий з-за меж штрафного майданчику. Отже команди вирушили на перерву за рахунку 0:0.

У другому таймі попри велику кількість замін у складах обох команд картина гри не змінилась. Як і "Минаю", так і "Ниві" не вдавалось створювати гольових моментів. Лише на 53 хвилині поєдинку господарі зуміли вийти вперед через помилку в захисній ланці тернополян. Відзначитись вдалось Артуру Ременяку. Подальші намагання відігратись для жовто-зелених не завершились успіхом, як наслідок - мінімальна перемога "Минаю"