![](https://fcnyva.com/uploads/news/2024-02-24/7q5tzwFNPApJQ63bmQUMrN8QFyvwZFNfcZCE6SPj.png)
«Нива» - «ФАПФ» | Товариська гра
«Нива» - «ФАПФ» | Товариська гра | м.Львів, стадіон «Сокіл», 12:00
Завтра тернополяни проведуть свій останній поєдинок цієї зими. Контрольною грою із Футбольною Академією «Прикарпаття» жовто-зелені завершать програму другого збору. Одразу по завершенню матчу команда відправиться у Тернопіль, та отримає 3 дні вихідних.
Нагадаємо, що третій збір запланований із 29 лютого по 16 березня, який також пройде у місті Львів