Максим Мудрий про гру з «Вікторією» та підготовку до сезону

Максим Мудрий поділився враженнями від вчорашньої гри з «Вікторією» та розповів про свою готовність до початку чемпіонату

 

Декілька слів по грі з «Вікторією»

 

Результат невтішний, однак це збори, ми стараємось грати в комбінаційний футбол, який подобатиметься вболівальникам. 

На мою думку ми провели хороший перший тайм, створили чимало моментів,  у другій половині гри у нас виник трішки сумбур, багато хлопців на перегляді, не зі всіма ще добре вдається порозумітись на полі. Так, є ще певні проблеми, але для цього ми і готуємось, та матимемо надію, що позитивні результати чекатимуть на нас вже по ходу сезону.

 

Чого на твою думку зараз команді не вистачає для здобуття позитивного результату?

 

Нам потрібно попрацювати над реалізацією моментів, в деяких епізодах потрібно більш суворо грати в обороні. На результат впливає і те, що зараз команда знаходиться під навантаженнями, ми лише набираємо оптимальні кондиції.

 

Як триває підготовка саме для тебе?

 

У нас хороші умови, немає жодних нарікань, тренуємось в задоволення, є все для того, аби прогресувати і здобувати результат, тому підготовка проходить добре.

 

По власним відчуттям наскільки відсотків ти вже готовий до сезону?

 

Відчуваю, що вже приблизно на 70% команда готова до весняної частини чемпіонату, мабуть нам потрібно ще попрацювати над тактикою і розіграшами та обороні при стандартах.

Я вважаю, що фундамент вже закладено, залишається попрацювати над більш дрібними моментами.

 

Твої прогнози на другий етап змагань?

 

Сподіваюсь, що будемо тішити вболівальників позитивними результатами, показувати хорошу та комбінаційну гру, аби задоволення отримували як і фанати, так і ми самі

 

Зараз активно йде мова про те, що вболівальники можуть повернутись на стадіони, як вважаєш, як це допоможе команді і наскільки це важливо?

 

Безумовно це нам дуже допоможе, в першу чергу за можливість грати у футбол і поверненню глядачів на стадіони ми повинні завдячувати нашим Збройним Силам України, які у такий важкий час дають нам змогу жити мирним життям.

Грати із глядачами на трибунах завжди цікавіше і нам важлива підтримка, буду дуже радий їх поверненню на стадіон.