Денис Голуб про перші враження від команди то очікування від гри з «Гірником-Спорт»

Новачок "Ниви" - Денис Голуб поділився своїми першими враженнями про клуб, та розказав чого очікує від гри з "Гірником-Спорт"

 

Яка була твоя перша зустріч з командою, які враження в тебе від колективу?

Моя перша зустріч з командою відбулась ще в кінці січня у Тернополі, тоді для мене все здавалось новим, перші враження були нормальні, колектив хороший та достатньо молодий, тому відразу віднайшов спільну мову з хлопцями.

Що тобі було відомо про «Ниву» до того як сюди приєднався?

Я чув, що це клуб вже з доволі довгою історією, знаю, що команда свого часу була представником Премʼєр Ліги України, до того як приєднатись в клуб мені розповідали, що в Тернополі люди дуже люблять футбол. Командам гостей тут завжди було не просто. Коли фанати були присутні на стадіоні, то під час матчів тут дуже хороша атмосфера. Щиро сподіваюсь, що вхід для них стане знову відкритим і вдасться відчути це самому.

Якими на твою думку якостями ти зможеш допомогти «Ниві»?

Насамперед робитиму все від себе належне для досягнення позитивного результату саме команди. Сподіваюсь, що допоможу результативними діями на полі. 

Чи встиг з кимось у команді затоваришувати?

В команді спілкуюся абсолютно з кожним. Проблем з адаптацією в мене не було, всі хлопці дуже хороші та прості, добре себе почуваю в середині клубу.

Ти пройшов з командою всі 3 збори, опиши їх 

Перший збір був досить важким, було багато бігової та роботи над фізикою. На другому та третьому зборі окрім них додалось чимало спарингів, роботи з мʼячами та тактики. У Львові на нас чекали вже кращі умови для роботи, я вважаю, що ми добре підготувались та готові до відновлення чемпіонату. 

В період підготовчих зборів команда зазнавала чимало поразок, чому це ставалось на твою думку?

Звичайно, що завжди хочеться перемагати, однак вважаю, що на зборах результат не є головним, ми всі матчі проводили під навантаженнями, награвали нові звʼязки, зі всіма знайомились та віднаходили розуміння одне одного. Сподіваюсь, що всі наші перемоги очікують на нас вже в чемпіонаті.

Чого очікуєш від першого матчу з Гірником?

Однозначно очікую лише перемоги. На нас чекає непроста та далека дорога в Горішні Плавні. «Гірник-Спорт» хороша команда, любить навʼязувати свою гру суперникам, в своїй групі осінню зайняла 7-ме місце, створювала проблеми для лідерів чемпіонату, тому на нас чекає точно непроста гра, але ситуація вимагає від нас лише перемоги, тому боротимемось за неї до фінального свистка