Роман Волохатий про підготовку команди до поєдинку з «Черніговом» і не тільки

Роман Волохатий про підготовку команди до поєдинку з «Черніговом» і не тільки…

Роман Волохатий - капітан тернопільської Ниви, розкажи будь ласка, як триває один з останніх тижневих циклів тренунь, як в цілому проходить підготовка до поєдинку з «Черніговом»

Готуємось в хорошому настрої, у попередньому турі здобули дуже важливо перемогу над «Металургом», цим самим виконали поставлену керівництвом завдання на сезон - залитись у Першій Лізі. Саме тому у нас хороший настрій, жодного тиску, нам на руку, що давлення буде саме на команду «Чернігів», тому вийдем показати свої кращі якості за сторони

Як ти вже сказав, сезон підходить до завершення, команда виконала поставлене завдання, а саме збереження місця прописки у чемпіонаті першої ліги, як би ти оцінив весняну частину сезону? 

Весняну частину чемпіонату важко оцінювати, я вважаю, що багато матчів ми могли завершити із кращим результатом. Мабуть варто оцінювати сезон повністю, вже після закінчення. Зараз у нас залишається 2 тури, в залежності від того як ми їх проведем можна буде якісно оцінити весь сезон і окремо другу половину сезону.

За весняну кампанію команда зарекомендувала себе дуже надійно в обороні, лише в двох поєдинках пропускала мʼячі, двічі це вдалось зробити Діназу, в матчах з яким на жаль зазнавали поразки, чи вважаєш ти успіхом досить надійну гру в обороні, та чому на твою думку саме Діназу вдавалось відзначатись у ваших воротах, а не якомусь іншому колективу?

Дуже великим плюсом є те, що ми зіграли 6 матчів на «нуль», це багато про що говорить. Чому саме «Діназу» вдавалось нас засмучувати важко відповісти. Можливо, це для нас незручний суперник, можливо ми неправильно підготувались, або налаштувались. В цьому плані може дуже багато факторів зіграти свою роль, а тому конкретно відповісти важко.

Після переходу Максима Механіва у Лівий Берег команда доручила капітанську повʼязку саме тобі, що це значить для тебе, чи додає вона мотивації?

Капітанська повʼязка - це завжди в першу чергу відповідальність, відповідно від того і мотивація, тому що ти відповідаєш не лише за себе, а й за всю команду в цілому на футбольному полі

Нарешті повернулись глядачі на трибуни, чи встиг вже привикнути до підтримки рідних стін, наскільки вона відчується і є важливою для тебе?

Мабуть дійсно перша гра з глядачами була трішки непривичною, мабуть як і для нас, так і для вболівальників, але останні 2-3 поєдинки показали, що в нас дуже хороша підтримка, крайні наші 2 перемоги вдома, можна сказати, що завдяки вболівальникам в тому числі