«Карпати» 3:3 «Нива»

У четвертому контрольному матчі на другому етапі підготовки до сезону у Першій лізі тернопільська «Нива» зіграла внічию із львівськими «Карпатами» - 3:3.

Голи: Іґор Невес (1, пен), Полегенько (13, пен), Тлумак (54) - Галадей (5), Козак (14), Різник (25, пен)

«Нива» розпочинала у такому складі: Ольховий, Бей, Зінь, Демчук, Бац, Капустян, Дорошенко, Гатала, Козак, Галадей, Різник

У дебюті матчу рахунок відкрили львівські «Карпати», нападник Іґор Невес реалізував пенальті на 1ʼ хвилині зустрічі - 1:0. Вже на 5ʼ хв гри, Дмитро Галадей зрівняв рахунок, вдало пробивши головою після розіграшу кутового - 1:1. На 13ʼ хвилині, «Карпати» знову вийшли вперед завдяки реалізовуваному пенальті, забив Полегенько - 2:1. «Нива» одразу зрівняла рахунок, Демчук довгою передачею розпочав атаку, Різник вдало обіграв захисників, скинув під удар Козаку, який влучно прострілив голкіпера львівʼян - 2:2. А вже на 25ʼ хв матчу, Різник, реалізувавши пенальті, вивів тернополян вперед - 3:2 ! До перерви моменти мали Андрій Різник, який швидко увірвався в штрафний майданчик суперника та пробив повз стійку воріт та Арсентій Дорошенко, який наважився на удар із 20-ти метрів, проте, вище воріт.

У другому таймі на 48ʼ хв Гатала розхитав оборону «Карпат» та пробив прямо в руки воротарю. Згодом, Андрій Бей розпочав атаку, відпасував Капустяну, той скинув Різнику, який теж пробив в руки голкіперу «Карпат». На 54ʼ хвилині, Юрій Тлумак зрівняв рахунок у матчі - 3:3. «Карпати» активно пресингували та створювали моменти, проте, «Нива» вдало оборонялась. На 74ʼ хвилині головний арбітр матчу вилучив Віталія Жупанського за фол з-за меж штрафного майданчика. До завершення матчу, команди обмінялись небезпечними моментами й завершили спаринг з рахунком 3:3.