![](https://fcnyva.com/uploads/news/8d32f905b08782ab5788594a723026e1533afc439ea4a.jpg)
Микола Кривоносов — головний арбітр матчу "Нива" – "Сталь"
4 квітня на Тернопільському міському стадіоні "Нива" проведе зустріч із алчевською "Сталлю" у рамках 22-го туру FAVBET Ліги1. Головним арбітром цієї гри призначено киянина Миколу Кривоносова.
Рефері народився 21 квітня 1983 року. Зріст —
Асистенти головного арбітра: Володимир Топіха (Київ), Олексій Вітт (Київ). Четвертий арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль). Спостерігач арбітражу: Юрій Скорейко (Чернівці).