Богдан Самардак: "Розраховуємо на підтримку вболівальників"

 

Виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Богдан Самардак поділився з офіційним сайтом очікуваннями від завтрашньої гри проти "Сталі".

— Богдане Миколайовичу, вперше у цьому році доведеться грати перед власними вболівальниками. На що розраховуєте у матчі проти такого сильного опонента?

— Команда налаштована по-бойовому. Кожен гравець прагне виступити перед рідними трибунами якомога краще. Думаю, що вболівальники теж скучили за "Нивою", тим паче, що вони ще не бачили рідну команду у новому складі. Завтра ми прикладемо максимум зусиль, щоб потішити наших прихильників.

— Яка ситуація із травмованими гравцями: Романюком та Семенюком?

— На щастя, найгірші прогнози щодо Олександра Семенюка не підтвердилися. Він вже тренується разом з командою і готовий до гри. Це ж стосується і Віталія Романюка, який вже провів два тренування. Тому підходимо до гри без кадрових втрат і у повній бойовій готовності.

— Наскільки буде важлива підтримка трибун у матчі проти "Сталі"?

— Як гравець, який свого часу грав у Тернополі, так і тепер тренер можу сказати, що у Тернополі завжди вміли вболівати. Навіть 5000 тисяч глядачів на трибунах створюють чудову атмосферу. Мої друзі приїздили з Рівного і відзначали, що в Тернополі вболівають по-особливому. Розраховуємо на підтримку вболівальників, а також нашого фан-сектору, який змушує футболістів не втрачати концентрації впродовж гри. Тому запрошую усіх прихильників "Ниви" прийти на стадіон та підтримати нашу команду.