"Нива" розпочала підготовку до гри проти "Зірки"

Сьогодні, 5 жовтня, після короткого відпочинку футболісти "Ниви" провели вечірнє тренування на стадіоні у Великих Гаях.

Петро Бадло не надто навантажував гравців, запропонувавши їм для початку 10-хвилинну пробіжку. Після цього команда виконала ретельну розминку та провела коротку двосторонню гру — 2 тайми по 15 хвилин. Завершилася вона перемогою команди у "червоних" маніжках 3:1. Дублем за "червоних" відзначився Роман Кухарський, а ще один гол провів Петро Бадло. "Зелені" відзначилися ударом з пенальті, яке реалізував Тарас Дурай.

Одразу ж після тренування команда вирушила на відновлювальні процедури у сауну.

Нагадаємо, що у 12-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" протистоятиме лідеру — кіровоградській "Зірці". Матч відбудеться на тернопільському міському стадіоні 10 жовтня. Початок гри — 16.00.