Малик: в "Ниві" є свої вимоги до селекції

Головний тренер ФК "Нива" Т Василь Малик відповів на питання пресслужби ПФЛ.

"У нас досить специфічний колектив. І в підсумковому першому місці за підсумками осінньої частини змагань найбільша заслуга наших футболістів, які прогресують і додають".

Прогрес і працездатність

- Хлопці дуже перспективні, - говорить Малик. навряд хтось із них розглядає можливість переходу в іншу команду. Колектив у нас чудовий, кожен із хлопців хоче зростати, перемагати.

"Нива" дійсно зростає, і хлопці задоволені. А ми тішимося з їх працездатності, розуміння всіх процесів і наші футболісти ще точно не сказали останнього слова в професіональному футболі.

Кадрові втрати

- Втрати були задекларовані заздалегідь. Команду залишили Семен Даценко, Віталій Тригуба і Валентин Залізняк. Втрати планові, ми вдячні гравцям, які з нами виконували поставлену задачу перед початком сезону. Ми рухаємося далі. Доукомплектовуватимемося згідно з вимогами до селекції, до комплектації. Нам потрібні футболісті ті, які будуть корисними уже в найближчий час.

Власні вихованці

- Не відкрию секрет, у команді більша половина гравців місцеві, серед них багато молодих футболістів. Ми не зраджуємо своєму ігровому балансу: 12+1, 4+1 і 4+1. Тобто 12 гравців "основи", четверо - під основою і ще четверо молодих гравців. Зважаючи на цю формулу і ми запрошуватимемо гравців.

Найкращий тренер-2019

- Нагорода тішить і мотивує, але то є заслуга всього нашого колективу. Він у нас досить цікавий, молодий і монолітний. Йдеться про тренерський, ігровий складі і, звичайно ж, про керівництво. Ми всі, кажучи образно, дивимося в одному напрямку і дихаємо в унісон. Навіть, якщо у нас виникають проблеми, це не позначається на нашій грі. І це радує, адже небагато є команд, які за неповного фінансування можуть досягати результату. Нам це вдалося і в цьому величезна заслуга колективу.