Акредитація на домашні матчі "Ниви" у Першій лізі

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль оголошує про початок прийому заявок для отримання акредитації представників ЗМІ на домашні матчі клубу у сезоні Першої ліги 2022/23.

Крайній термін подачі заявок на акредитацію — до 00:00 31 серпня.

Квоти на отримання акредитаційних посвідчень:

друковані видання 2 журналісти (включаючи фотокореспондента);

ТВ канали 1 журналіст (+ 1 оператор);

радіостанції 1 журналіст;

інтернет-видання 2 журналісти (включаючи фотокореспондента);

інформаційні агентства 1 журналіст.

Домашні матчі відбуватимуться у Тернополі на міському стадіоні ім. Р. Шухевича.

Для отримання акредитаційного посвідчення, необхідно надіслати на електронну адресу клубу fcnyva1978@gmail.com наступні дані:

  • Прізвище, ім'я, по-батькові;
  • Назва видання;
  • Посада;
  • Контактний телефон;
  • Скан-копія або чітке фото діючого посвідчення журналіста (або офіційний документ, який підтверджує працевлаштування особи у даному ЗМІ);
  • Фото у паспортному форматі розміром не менше (35 на 45 мм.)

Про схвалення або відмови у отриманні акредитації, ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з якої надійдуть вищевказані дані.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Оскільки домашні матчі будуть проходити у військовий час, усі учасники матчу, у тому числі журналісти, повинні дотримуватися Додаткових захотів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в України серед професійних футбольних клубів в умовах військового стану. Обмеження на відвідування матчів — 30 представників ЗМІ та 10 фотографів.

Присутність на матчах забезпечена лише тим представникам ЗМІ, які отримають від клубу акредитаційні посвідчення. Інші представники ЗМІ допускатись не будуть!

Інформацію щодо отримання акредитаційних посвідчень ми надамо додатково.