![](https://fcnyva.com/uploads/news/ce2e79e5ca130193313a11559d2feb9056ff6caa06223.jpg)
Тернопільська Нива — є
Тернопільська Нива є. Щоправда, поки не у професійному футболі. Команда готується до участі у Чемпіонаті Тернопільської області і виступу в аматорській лізі України.
Втім, кінцева мета нового клубу зі збереженням історичної назви тернопільської команди Нива — повернення до класу майстрів, спершу у другій лізі і далі до підвищення в класі. Про це "Провінційним вістям" розповів головний тренер нинішньої Ниви Петро Бадло.