"Нива" обіграла кременецький "Буревісник"

Другий контрольний поєдинок "Ниви" завершився перемогою "жовто-зелених" у Кременці з рахунком 2:0. Суперником нашого клубу став учасник обласного чемпіонату та студентської ліги — "Буревісник".

Як і у попередньому матчі, "Нива" доволі швидко відкрила рахунок. Після подачі з кутового на добиванні першим був Сергій Загинайлов. Практично весь перший тайм гру контролювали гості. Всі спроби "Буревісника" прорвати оборону "Ниви" успіхом не завершилися. А коли і оборона давала тріщину, то виручав голкіпер, який перебуває на перегляді. Зокрема він впорався з ударом кременецького футболіста, який вийшов сам-на-сам.

На другий тайм тренерський штаб "Ниви" випустив шість нових футболістів, вихід яких пожвавив гру. Прямим ударом зі штрафного пробивав Михайло Басараб, проте воротар був на місці. Згодом, після прострілу від Мельника, потенційний новачок "Ниви" влучив у поперечину. Ще одного разу каркас воріт перевірив на міцність все той же Басараб. Реалізувати ж свій момент вдалося активному Ігорю Мельнику. Уникнувши офсайду, він вийшов на побачення з кіпером і без проблем переграв його.

Господарі поля єдиний небезпечний момент не використали у середині другого тайму. Гравець "Буревісника" пробивав штрафний удар метрів із 30-ти, але Андрій Новак, який вийшов на заміну, "витягнув" м'яч з-під поперечини.

Отож, другий контрольний поєдинок "Ниви" завершується перемогою над аматорами. Нагадаємо, що у суботу наша команда поїде у Стрий, де зустрінеться з місцевою "Скалою".

Щодо кадрових питань, то розташування "Ниви" залишив захисник Володимир Плішка. Також під великим знаком запитання знаходиться подальша співпраця з клубом Сергія Шестакова. Водночас на перегляд прибув ще один фланговий півзахисник.

Стартовий склад "Ниви": воротар на перегляді – Яневич, Донець, Лазорик, Романюк – Малиш, Басараб – Загинайлов, гравець на перегляді, гравець на перегляді – Мельник.

На заміну виходили: Новак, Бадло та 4 потенційні новачки.