"Нива" мінімально програє "Десні"

У 26-му турі FAVBET Ліги1 ФК "Нива" зазнав мінімальної домашньої поразки від чернігівської "Десни" 0:1.

На поле міського стадіону футболісти нашої команди виходили не у найкращому стані. Фінансова криза у клубі триває і поки шляхів вирішення цих проблем немає. Тож частина гравців могла взагалі не вийти на цей матч, але перед власними вболівальниками "Нива" таки зіграла.

Гру проти чернігівської "Десни" не можна віднести до видовищних. Обидві команди не надто активно провели цей матч, вибухаючи лише моментами. Першу нагоду втратили господарі, коли Ігор Мельник не зумів переграти голкіпера, розстрілюючи його впритул. За кілька миттєвостей вже Андрій Новак став героєм епізоду, витягнувши м'яч з нижньої "шістки". Загалом воротар "Ниви" у першому таймі кілька разів вступав у гру, рятуючи свої ворота.

Але на старті другого таймі і Андрій Новак був безсилим проти удару Юрія Плешакова, який вдало відгукнувся на передачу партнера з флангу і спіймав кіпера "Ниви" на протиході, відкривши рахунок у грі.

За кілька хвилин "Нива" залишилася у меншості. Тарас Яворський грубо зіграв проти опонента, "врізавши" йому ззаду по ногах. Оскільки жовта картка у півзахисника вже була, то він покинув поле достроково.

Кінцівку гри активніше провели господарі, проте серйозних проблем супернику "Нива" створити не змогла. Підопічні Богдана Самардака вперше цього року програли на власному полі.