"Нива" упускає перемогу у Чорткові

11 квітня у матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді зіграв внічию 2:2 з ФК "Чортків-Педуніверситет".

Вже не вперше у цьому сезоні тернопільська "Нива" втрачає перемогу на останніх секундах гри. Так було у Підгір'ї, так було у Волочиську і ось тепер те ж саме повторилося у матчі проти аутсайдера Групи 1 — "Чорткова". Володіючи абсолютною ігровою перевагою тернополяни двічі пропустили на останніх хвилинах та втратили дорогоцінні очки.

Відкривати рахунок гості з Тернополя могли уже на п'ятій хвилині. Шелія увірвався у штрафний майданчик "Чорткова" та відпасував на Дзядикевича, який завдав удару з району 11-метрової позначки — воротар перевів на кутовий. Згодом уже сам Шелія пробивав з розвороту, але м'яч пройшов вище. У середині тайму шанс відкрити рахунок був у Головачука, проте він не влучив у дальню "дев'ятку".

Єдиний небезпечний момент у виконанні господарів поєдинку стався на 32-ій хвилині. Хтось із гравців "Чорткова" пробивав по воротах з кута штрафного майданчика, але надійно зіграв Механів, відбивши м'яч кулаками. А підсумком тайму став небезпечний удар Дзядикевича у ближній кут. Знову надійно зіграв новачок чортківського клубу Іван Магіс.

Втілити свою ігрову перевагу у забити голи футболісти "Ниви" змогли лише після перерви. Відкрив рахунок Дзядикевич, замкнувши простріл Пікуля з правого флангу. У схожому епізоді згодом відзначився Ільчишин. Дзядикевич виконав простріл, Шелія не зумів обробити м'яч як слід, але його підхопив Ільчишин і розстріляв ворота "Чорткова".

Після другого голу чортківська команда, здавалось, уже змирилася з поразкою. Тернополяни не використали ще ряд стовідсоткових моментів. Шелія двічі виходив на побачення з воротарем, мали відзначатись Ільчишин, Дзядикевич, Слоневський. За невикористані нагоди "Нива" поплатилась у кінцівці гри.

На 86-ій хвилині після подачі з кутового досвідчений Василь Чорний замкнув дальню стійку. А на другій доданій хвилині до основного часу арбітр призначив пенальті, яке реалізував капітан "Чорткова" Юрій Заставецький. До того ж, другу жовту картку отримав Богдан Слоневський, який тепер не допоможе команді у наступному матчі проти ОДЕКа.