Бойова нічия "Ниви" та "Зірки"

Домашнім матчем проти кіровоградської "Зірки" футболісти "Ниви" завершили сезон 2013/14. Результат гри — бойова нічия 2:2.

Напередодні останнього туру у складах обох команд були кадрові втрати через дискваліфікацію. У "Ниви" не зміг зіграти захисник Віталій Романюк. Втрати "Зірки" — це вилучені у попередній грі Рожко та Борис Баранець. Проте останній зі своїм братом таки прибув у Тернопіль. Крім цього "Нива" втратила і тренера, адже Богдана Самардака напередодні відсторонили від двох матчів та оштрафували за інцидент у матчі проти "Геліоса". Тренерський штаб "Ниви" попри всі очікування виставив на заключну гру бойовий склад.

Стартові хвилини матчу команди провели у розвідці, володіючи м'ячем поперемінно. Перший удар по воротах завдали господарі. Це Олександр Семенюк спробував закрутити м'яч у дальню дев'ятку, але пробив значно вище. У наступній атаці гравці "Зірки" теж пробили по воротах Новака, але мимо. За кілька хвилин гості отримали ще одну нагоду відзначитися. Мостовий отримав м'яч на лінії штрафного майданчика і завдав гарматного удару. Проте м'яч просвистів над поперечкою.

Згодом гра перейшла у спокійне русло, а моменти почали виникати ближче до завершення тайму. Першу реальну нагоду відкрити рахунок втратили наші суперники. Осадчий впритул розстрілював ворота "Ниви" головою, але блискуча реакція Новака не дозволила святкувати взяття воріт гостям. Проте незабаром кіровоградці свого домоглися. Роман Бочкур опинився у самотності перед воротами Андрія Новака і відкрив рахунок у матчі. Відверто забули футболіста "Зірки" у власному штрафному наші гравці і поплатилися за це.

Але вже не вперше у цьому сезоні "Нива" зрівняла рахунок на останніх хвилинах тайму. Двічі розігрували кутовий наші гравці і після другого корнера Тарас Яворський замкнув дальню стійку. Захисник "Зірки" намагався у падіння перервати удар нашого півзахисника, але разом із м'ячем залетів у ворота.

Тимур Рустамов завдав першого удару по воротах у другому таймі. Проте його постріл цього разу надійно зафіксував у руках воротар "Зірки". Згодом по воротах гостей наші футболісти нанесли ще низку ударів. Але Мельник та Семенюк пробити воротаря кіровоградського клубу не зуміли. На 67-ій хвилині Семенюк знову опинився у центрі уваги та його удар з близької відстані зафіксував у руках Поштаренко.

Як і у першому таймі, все найцікавіше на полі відбулося у заключні хвилини. Активні дії наших футболістів призвели до голу. Ігор Мельник навісив з правого флангу, а Панас, який вийшов на заміну, головою вколотив круглого у ворота. Втім, радість трибун тривала не довго. В одній із наступних атак Ігор Загалський знову встановив рівний рахунок на табло. Результат 2:2 став остаточним у нашому матчі. "Нива" завершує рік нічиєю.