"Нива" поступилася у товариській грі

Вчора, 9 серпня, на стадіоні "Юність" у Волочиську футбольний клуб "Нива" провів товариський поєдинок із місцевою командою "Збруч", поступившись з рахунком 3:1.

Цей матч був першим й останнім етапом підготовки до поєдинку Першої ліги з дніпродзержинською "Сталлю", який відбудеться 11 серпня. Виконуючий обов’язки головного тренера Богдан Самардак у контрольній грі мав змогу перевірити потенційних новачків у дії.

Господарі поля з перших хвилин матчу виглядали краще, але надійна гра центральних захисників "Ниви" не дозволяла "Збручу" створювати гольові нагоди. Проте у середині першого тайму волочиська команда відкрила рахунок. Гравець "Збруча" чудовим ударом з кута штрафного майданчика вразив "дев'ятку" воріт Василя Шпука.

Після голу гравці "Ниви" заграли активніше і незабаром рахунок було зрівняно. Після подачі з кутового відзначився Олександр Семенюк. Ще до перерви гості мали стовідсоткову нагоду вийти вперед, але вихід сам-на-сам з голкіпером не реалізував Віктор Сахнюк.

Після перерви Богдан Самардак почав робити заміни. Першим на поле вийшов воротар Дмитро Іванов, якому довелося двічі витягувати м'яч із сітки власних воріт. Спочатку "Збруч" реалізував пенальті за гру рукою у штрафному майданчику, а згодом другий одинадцятиметровий за поштовх у спину у карній зоні.

За рахунку 3:1 тренер "Ниви" випустив чималу кількість потенційних новачків. Проте їм не вдалося особливо потурбувати голкіпера волочиської команди.

Стартовий склад "Ниви": Шпук, Гринченко, Дурай, Донець, Яневич, гравець на перегляді, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Семенюк, Бадло, Сахнюк

На заміну виходили: Сворак, Іванов, Мдінарадзе, Менжега та 7 потенційних новачків