Контрольний матч. "Ужгород" – "Нива" 1:2

У другому поєдинку на третьому навчально-тренувальному зборі футболісти "Ниви" обіграли друголіговий "Ужгород".

Тернополяни у звітному матчі провели фактично два різні тайми. У першому повністю переграли суперника, забивши два голи та не використавши ще ряд гольових нагод. У другому спостерігалась рівна гра, а "Ужгород" зумів відіграти один м'яч.

Зі стартових хвилин гості продемонстрували активність на чужій половині поля. Жовто-зелені високо зустрічали опонентів, що часто призводило до помилок захисників "Ужгорода" і, як наслідок, моментів.

Найактивніший попереду Андрій Різник спершу не зумів влучити у ствір воріт, пробиваючи з близької відстані. А згодом, отримавши передачу від Семенини, нападник розібрався із двома захисниками та вразив дальній від воротаря кут.

Після забитого м'яча тернополяни не збавили обертів. Згодом Сергій Кисленко ударом головою влучив у стійку, а також не реалізував ще один перспективний момент.

У середині першого тайму суперники теж відповіли двома моментами, після помилок оборони "Ниви". Спершу капітан "Ужгорода" Пуканич не влучив у ствір з близької відстані. А за мить вдало зіграв Максим Механів, парирувавши удар суперника.

Але риску під першим таймом підвели гості. Андрій Скакун з флангу увірвався до штрафної площі "Ужгорода" та зряче прострілив у район 11-метрової позначки, звідки Андрій Різник розстріляв ворота — 0:2.

Після перерви ужгородцям вдалося вирівняти гру. Хоча моментів біля обох воріт було вкрай обмаль. На початку тайму суперники влучили у поперечку воріт Жупанського. Це Михайло Ряшко завдав прямого удару зі штрафного. Той же Ряшко наприкінці матчу з другої спроби зумів вразити ворота "Ниви". Цього разу його удар зі штрафного влучив у "дев'ятку".

Наступний спаринг "Ниви" відбудеться в с. Дерцен 8 березня. Суперником буде команда місцева аматорська команда МФА.