Контрольний матч. "Львів" – "Нива"1:0

У заключному контрольному поєдинку на тренувальних зборах тернополяни мінімально програли представнику УПЛ у Львові.

Поєдинок відбувся на полі стадіону "Сокіл". Єдиний м'яч господарі провели перед самим фінальним свистком. Ренан скористався обрізкою гравця "Ниви" та реалізував вихід сам-на-сам з Механівим, принісши своїй команді перемогу.

Попри підсумковий рахунок, "Нива" мала всі шанси розраховувати на позитивний результат. Проте команду підвела реалізація. У першому таймі своїми нагодами не скористалися Гатала, Семенина та Різник. А на початку другої частини гри з вигідної позиції у ворота не влучив Семен Вовченко.

Львів'яни теж могли забивати протягом другого тайму, коли тренерський штаб "Ниви" провів ряд замін. Той же Ренан спочатку влучив у поперечину. А потім ударом головою з близької відстані пробивав капітан "Львова" Довгий, але не влучив у рамку.

Даним матчем "Нива" підсумувала підготовчий період, що тривав з 28 червня. Попереду у команди два вихідних, а у найближчий вівторок підопічні Ігоря Климовського розпочнуть безпосередню підготовку до першого офіційного матчу.

Нагадаємо, що чемпіонат Першої ліги "Нива" відкриватиме домашнім матчем проти житомирського "Полісся". Гра пройде на міському стадіоні ім. Р. Шухевича 25 липня. Початок о 18:45.