"Нива" поступається у столиці

У 15-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав поразки на виїзді від другого складу київського "Динамо" — 2:0

У порівнянні із попередніми двома зустрічами тренерський штаб "Ниви" зробив лише одну заміну. Пліса в основі нашого клубу змінив Ярослав Сворак, який останнім часом втратив місце у старті.

Форсувати подій на полі суперники зі стартових хвилин гри не стали, придивляючись одне до одного. Ця "притирка" тривала доволі тривалий час, адже фактично до середини тайму жодної небезпеки біля обох воріт не було. Господарі, щоправда, діяли гостріше, намагаючись кілька разів пробити здалеку, але жоден з цих ударів до цілі не дійшов. Але у середині тайму динамівці провели доволі просту атаку, яка завершилася взяттям воріт Шпука. Хльобас отримав пас у центрі, обікрав захисника і точно пробив повз кіпера "Ниви".

Наші футболісти, які увесь тайм були пасивними у атаці, першу реальну нагоду створили лише на 40-ій хвилині. Але удар Дурая із 15-ти метрів пройшов вище воріт.

Зі старту другого тайму "Нива" пішла в перед з надією швидко відігратися. Проте господарі, грамотно обороняючись, не давали гостям зіграти гостро поблизу своїх воріт. Натомість "Динамо-2" на 52-ій хвилині подвоїло рахунок. Після удару Яремчука з близької відстані м’яч влучив у поперечку, а на добиванні вдало зіграв той же Хльобас, зробивши дубль.

Пропущений другий м’яч не надто надихнув наших футболістів йти в атаку. Натомість господарі могли забивати ще і ще. Савченко не реалізував вихід сам-на-сам зі Шпуком, а удар Хльобаса був занадто слабким, щоб вразити ворота "Ниви" втретє у цій грі.

До кінця матчу господарі створили ще низку гольових нагод, але реалізувати свої моменти підопічні Хацкевича не спромоглися. Натомість "Нива" за увесь матч особливо і не потурбувала кіпера киян Бущана. Хіба що Гудима під завісу гри міг відквитати один м’яч, але його удар з близька взяв воротар.