"Рух" 2:1 "Нива" / огляд матчу

Тернополяни провели контрольний матч проти команди "Рух" місто Львів. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь "Руху"

З перших хвилин матчу, тернополяни показували перевагу над суперниками. Під високим пресингом та атаками у сторону воріт команди «Рух» розпочали матч тернополяни. Завдяки цьому, вже на 2 хвилині матчу гравці «Ниви»   заробили кутовий, через який вдалося відкрити рахунок у грі Максиму Демчуку . Рахунок 0:1 на користь «Ниви». Господарі поля після пропущеного більш активізувалися та намагалися штурмувати ворота «Ниви». На 35 хвилині матчу, жорстко зіграв Олег Хруставка за що отримав «гірчичник». До кінця першого тайму обидві команди обмінювалися небезпечними атаками в сторону воріт, але забити у перших 45 хвилин матчу таки не вдалося. З рахунком 0:1 на користь «Ниви» гравці пішли на перерву.

Вийшовши на поле тернополяни провели заміну і замість Максима Механіва на поле вийшов Віталій Жупанський. Після перерви розпочали більш активну гру господарі поля і на 52 хвилині, після помилки тернополян, гравцю команди «Рух» вдалося зрівняти рахунок. Тернополяни продовжували тиснути на суперників і на 62 хвилині матчу провели контратаку, але реалізувати її у забитий м’яч не вдалося. На 66 хвилині матчу гравець Руху Непейпієв пробив з далеку у ближній кут воріт та реалізував другий гол для своєї команди «Рух». Рахунок 2:1 на користь «Руху». Після пропущеного голу, тернополяни відразу провели контратаку і на 69 хвилині Галадей ледь не забив другий гол у ворота суперників, але Гереті воротарю «Руху» вдалося впоратися з цим ударом. Під завершення матчу тернопооляни продовжували тиснути на суперників, але реалізувати атаки в забитий м’яч, не вдалося. З рахунком 2:1, матч завершився.