"Нива" 2:2 "Металург" / огляд матчу

"Нива" знову вийшла на поле разом із запорізьким "Металургом". Товариськи матч відбувся в рамках підготовки до нового сезону.

Гра відбулась на центральному стадіоні у місті Бережани.

У цьому матчі "Нива" зіткнулася зі сильними суперниками на полі. З перших хвилин гри стало очевидно, що обидві команди були визначені показати свою найкращу гру.

На 6-й хвилині у ворота суперників забив нападник Дмитро Галадей. Команда суперників отримали право на пробиття пенальті. Яке наш голкіпер зумів парирувати удар з «точки».

"Нива"  виявила стійкість та майстерність у контролі м'яча. Гравці продемонстрували чудову командну роботу та точність пасів. Вони створювали багато перспективних атак, що викликали напруженість серед суперників.

Та все ж у до кінця першого тайму противники не відступали. "Металург" зумів зрівняти рахунок, гол забив гравець, якиий перебуває на розгляді. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався активно. За час гри команди забили по одному голу у ворота один одного. Зокрема, такими голами відзначились Богдан Козак – "Нива" та Сергій Палюх "Металург".

Завершився матч з рахунком 2:2.