Результат матчу "Нива" - "Прикарпаття"

Вистраждана перемога, під палаючими променями сонця.

Так сьогодні можна охарактеризувати матч між "Нивою" та Прикарпаттям - ЗСУ". Жарка і спекотна погода, вплинула на дії футболістів обох команд. Головний арбітр матчу був змушений зупиняти гру, щоб гравці могли попити водички. У першому таймі так і в другому. На дії футболістів, могло вплинути те, що три дні назад команди зіграли Кубкові матчі. Тому відновити свої фізичні кондиції, було важко.

Перші хвилини матчу проходили у жорсткій боротьбі. Тому арбітр матчу, був змушений показати дві жовті картки, щоб трохи заспокоїти грубість футболістів. В одному із таких епізоді, травми зазнав Ігор Гатала. Його на футбольному полі замінив Максим Мудрий.

В подальшому, гра в більшості точилася в центрі поля. Першого небезпечного удару завдав гравець Прикарпаття, але Максим Механів його парирував. У складі Ниви ударів по воротах завдавали Арсентій Дорошенко і Олег Соколов, але м'яч пройшов повз ворота. Тому перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Другий тайм як і перший, також проходив у рівній боротьбі. Проте, після 60 хв тернополяни почали перехоплювати ініціативу. Спостерігалося бажання гравців "Ниви" здобути перемогу. Небезпечного удару по воротах івано-франківців завдав Андрій Різних. Воротар з ударом нападника справився.

Проте в кінці другого тайму тернополяни забили. Пішла подача зі штрафного у штрафний майданчик, де найспритнішим виявився Олег Хруставка. Тож "Нива у чемпіонаті здобуває другу перемогу.

У 3 турі "Нива" зіграє на виїзді проти "Ниви' з Бузової.

"Нива": Механів, Хруставка, Зінь, Демчук, Соколов, Дорошенко, Гатала(Мудрий, 9 хв; Малащук, 86 хв), Волохатий, Бороденко (Танчак, 46 хв; Галадей, 75 хв), Проців, Різник (Вольський, 86 хв).

Запасні: Жупанський, Давидов, Слива, Бей.

"Прикарпаття": Герич, Попчук (Шинкаренко, 16 хв), Швець, Матушевський, Писко, Геник, Соловйов (Михальчук, 67 хв), Сьомка, Бучакчинський (Рудюк, 46 хв), Стаднік (Радульський, 84 хв), Хома (Дмитрук, 67 хв).

Запасні: Піцан, Бобинець, Барчук, Демків, Титов, Тітаєвський.