«Поділля» 2:0 «Нива»

10 вересня у м.Хмельницький відбувся поєдинок у рамках 7 туру Чемпіонату Першої Ліги між «Поділлям» та «Нивою»

Стартові хвилини поєдинку здебільшого прохожили на половині поля господарів.

«Нива» створювала хороші моменти, особливо небезпечним ударом відзначився Дмитро Бороденко на 7 хвилині поєдинку, проте голкіпер «Поділля» Непогодов здійснив яскравий сейв. 

Команди обмінювались моментами, а особливо небезпечними від гравців «Поділля» були стандарти. Так на 27 хвилині поєдинку, після подачі від кутового прапорця зумів реалізувати момент Цибульник, який у повітрі випередив Максима Демчука і спрямував м‘яч у сітку воріт.

А вже на 39 хвилині, знову після подачі від кутового прапорця, виграти верхову боротьбу в штрафному майданчику вдалось Цибульнику, який скинув м‘яч на дальню стійку, де перебував Назарчук, який впритул завдавав удар по воротам тернополян. Максим Механів впоратись із ним не зумів, тому рахунок став 2:0 на користь господарів.

До кінця першого тайму обом командам вдалось обмінятись моментами, спочатку після навісу із штрафного небезпечно пробивав Андрій Зінь, а після цього у складі «Поділля» потужного удару завдавав Коваленко, але каркас воріт врятував тернополян.

Одразу по перерві «Нива» кидала всі сили у атаку і вже в дебюті другого тайму тернополяни могли скоротити відставання, з-за меж штрафного майданчику небезпечно пробивав Ігор Гатала, проте м‘яч пролетів в лічкних сантиметрах від воріт. 

На контратаках небезпечно діяли і хмельничани, після одного з таких моментів, Войтіхлвський ввірвався в штрафний майданчик «Ниви» та переграв голкіпера тернополян, але вже із лінії воріт м‘яч вдалось винести Андрію Зіню. 

До кінця зустрічі «Нива» створювала ще низку небезпечних моментів, проте жодного із них жовто-зелені реалізувати не змогли, а отже поєдинок завершився перемогою для «Поділля» із рахунком 2:0

Чемпіонат Першої Ліги

10 вересня 2023

«Поділля» - «Нива» (2:0)

Голи: Цибульник 27‘, Назарчук 39‘

Попередження: Коваленко 8‘, Задоя 22‘, Різник 30‘, Назарчук 69‘, Галадей 69‘, Войтіховський 90‘, Зінь 90+2‘.

Поділля: Непогодов, Веремієнко, Чушенко, Назарчук, Цибульник, Костенко (Савчук 63‘), Пріхна (Лис 90‘), Задоя, Коваленко (Корешков 78‘), Василенко, Войтіховський (Болденков 90‘)

Запасні: Задерейко, Оробець, Лис, Биков, Доброхотов, Савчук, Корешков, Болденков.

Нива: Механів, Соколов, Зінь, Хруставка (Галадей 58‘), Демчук, Давидов (Волохатий 46‘), Бей (Проців 46‘), Гатала (Слива 82‘), Бороденко, Дорошенко, Різник (Малащук 79‘)

Запасні: Жупанський, Танчак, Слива, Проців, Волохатий, Малащук, Мудрий, Галадей, Вольський