«Хуст» - «Нива» | Анонс Матчу

16 вересня у місті Хуст відбудеться поєдинок між місцевою командоб з одноіменною назвою та тернопільською "Нивою"

Це буде восьмий матч у цьому сезоні для обох команд. За попередні зустрічі "Хуст" 1 раз здобув перемогу, двічі нічию, та 4 рази поступився і таким чином на даний момент команда посідає 9 місце у турнірній таблиці з 5 набраними очками. 
Що цікаво, саме у останніх двох поєдинках закарпатці зуміли здобути 4 залікових пункти, обігравши "Поділля" 2:1, та зігравши внічию вз бузівською "Нивою" 2:2.

Тернополяни в свою чергу на разі йдуть четвертими у турнірній таблиці, маючи за собою 3 перемоги, стільки ж поразок, та 1 раз жовто-зелені завершували поєдинок нічиєю. Крайні 2 матчі "Нива" провела не зовсім вдало. У минулому турі тернополяни поступились хмельницькому "Поділлю" 2:0, а до того із "Агробізнесом" провели безгольовий поєдинок. 
 

В історії цей поєдинок стане першим між двома командами, адже ніколи до цього команди не зустрічались. Саме тому на нас очікує цікава гра, а щільність у турнірній таблиці вимагає у обох команд перемог, а отже очікуєм на видовищну гру від команд із великою кількістю моментів.

Тому завтра, 16 вересня, о 13:30 запрошуємо Вас до перегляду поєдинку "Хуст" - "Нива". Матч без глядачів. Буде проведена онлайн трансляція на YouTube-каналі ПФЛ, про яку додатково повідомимо згодом