«Хуст» 2:0 «Нива

16 вересня у м.Хуст відбувся поєдинок між місцевою командою з одноіменною назвою та тернопільською «Нивою»

Із самого початку зустрічі тернополяни намались заволодіти ініціативою.

На 5 хвилині гри після подачі із штрафного небезпечно пробивав Демчук, проте м‘яч пролетів в сантиметрах над попереччиною.

На 14 хвилині, після розіграшу на своїй половині поля неочікувано вперед загострив Максим Мудрий, Різник зачепився за м‘яч, пройшов одного суперника та з гострого кута влучив в стійку воріт.

Вже за хвилину небезпечним ударом відзначився Роман Волохатий, який з дальньої відстані завдав удару в ствір воріт, проте голкіпер господарів зумів впоратись із ним.

На 18 хвилині дальнього удару завдавав вже Андрій Різник, який був дуже небезпечним і голкіпер не зумів зафіксувати м‘яч з першого разу, проте на добиванні зіграти ніхто не встиг.

На екваторі першого тайму в штрафний майданчик «Хуста» пройшла хороша розрізна передача, та вдалось завдати ще одного удару, але серйозної загрози він не становив.

На 37 хвилині Різник розрізною передачею вивів Бороденка віч-на-віч з голкіпером, проте Левченко вийшов з воріт та парирував удар.

В подальшому тернополяни створювали тиск на ворота суперника, проте в першому таймі реалізувати свої моменти не змогли.

Але вдалось свій один з єдиних моментів у першому таймі реалізувати Хусту, з штрафного удару відзначився красивим м‘ячем Приходько. Тому на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

Старт другого тайму знову почався із тиску тернополян, на 50 хвилині гри удар по воротам наносив Андрій Різник, але м‘яч полетів по центру воріт, з яким успішно впорався Левченко.

На 62 хвилині гри другу жовтку картку отримав Дмитро Бороденко, та покинув поле, залишивши команду в десятьох.

У середині другого тайму ініціативу перейняли хустяни, вони створили декілька небезпечних моментів, які завершували ударами, проте реалізувати їх було важко. Але забити господарям ще один м‘яч таки вдалось.

На 85 хв Шевчук поміж захисників віддав передачу на Приходька, який з близької дистанції відправив м‘яч у дальній кут воріт.