«Нива» 4:1 «Хуст»

18 листопада «Нива» проводила свій останній домашній поєдинок у 2023 році.

Суперниками жовто-зелених була команда ФК «Хуст» із Закарпаття.

Надзвичайно важливай матч із турнірної точки зору, адже в разі поразки тернополяни втрачали б шанси на потрапляння у верхню п‘ятірку.

Вже на 9 хвилині зустрічі, після затяжної атаки від гостей, де здавалось, що тернополяни зуміли уникнути небезпеки в бік своїх воріт, після того як Ігор Гатала виніс м‘яч подальше, як на цьому ж м‘ячі ефектним пострілом, ударом з лету відзначився Ігор Вагін, та вивів свою команду вперед.

Щоправда перевагою хустяни володіли не довго, на 18 хвилині зустрічі дальнього удару в ствір воріт завдавав Сергій Давидов, а на добиванні, після того як голкіпер відбив м‘яч перед собою вдало зіграв Дмитро Бороденко, таким чином відновивши паритет в зустрічі.

На 39 хвилині поєдинку боротьбу в повітрі, близько 15 метрів від чужого штрафного майданчику виграв Роман Волохатий, який спрямував м‘яч на Дмитра Бороденка, котрий у ту ж штрафну і увірвався, вже там на ньому сфолив Богдан Павлич. Арбітр призначий 11-метровий удар, який впевнено реалізував Дмитро Галадей.

Здавалось, що команди підуть у роздягальню за мінімальної переваги господарів, але вже у компенсований арбітром час із прострілу Василя Танчака знову вдалось реалізувати момент Дмитру Бороденку, той впритул до воротарського майданчику зумів прийняти м‘яч, та потужним ударом у верхній кут воріт забезпечив комфортну перевагу для «Ниви» у першій половині зустрічі.

Після п‘ятнадцяти хвилинної паузи господарі створювали ще велику кількість моментів, та завдавали чимало ударів по воротам суперників. У одному з епізодів, а саме на 60 хвилині зустрічі хустяни знову були вимушені фолити у власному ж штрафному майданчику, цього разу на Роману Волохатому, а до позначки підійшов Ігор Гатала, який відправив м‘яч точно у нижній лівий кут воріт, та встановив фінальний результат - 4:1

«Нива» не зупинялась на досягнутому, жовто-зелені створили ще велику кількість моментів, старались усі атаки завершувати ударами по воротах, але відначитись ще голами тернополяни не зуміли.