«Гірник-Спорт» 0:1 «Нива»

22 березня у Горішніх Плавнях «Нива» провела свій перший офіційний поєдинок у 2024 році.У дебютній грі групи «Вибування» тернополяни зустрілись із «Гірником-Спорт»

Старт поєдинку розпочався за доволі високого пресингу від господарів, «Гірнику-Спорт» вдалось створити декілька потенційно небезпечних моментів, однак перевернути сценарій гри тернополянам вдалось вже на 12 хвилині матчу. Арсентій Дорошенко довгою передачею майже від власного штрафного майданчика знайшов простір для Андрія Різника, якому вдалось втекти від захисників «Гірника», та увірватись в штрафний майданчик. Євгенію Морозу не вдалось наздогнати нападника жовто-зелених, саме тому захисник прийняв рішення сфолити. Арбітр без вагань призначив пенальті, яке впевнено реалізував Богдан Козак.

Команди навʼязували багато боротьби одна одній, як наслідок - чимало призначених арбітром стандартів виконували команди. Один з таких ледь не завершився другим забитим мʼячем в виконанні «Ниви». На 22 хвилині зустрічі, після подачі Арсентія Дорошенка у штрафний майданчик, далі - на дальню стійку воріт скидував мʼяч Олег Хруставка, де замикати повинен був Андрій Зінь. Четвертому номеру тернополян забракло лічених сантиметрів, аби відправити мʼяч у сітку воріт.

Вже за хвилину із подібного штрафного, лише з іншого флангу поля міг відзначати Роман Волохатий, якого подачею віднайшов той же Арсентій Дорошенко. Роману не вдалось переграти Богдана Шухмана, який ціною ушкодження захистив свої ворота від взяття воріт.

До кінця першого тайму команди обмінялися кількома небезпечними ударами, проте відзначитись так нікому і не вдалось.

По закінченню перерви команди знову одразу ж почали активно діяти поблизу воріт своїх суперників. Дальній постріл Данила Тузенка вдалось парирувати дебютанту жовто-зелених в рамці воріт - Іллі Ольховому, а швидку контратаку тернополян, яку ударом завершував Андрій Різник в останній момент перервав захисник господарів - Принс.

Надалі по ходу зустрічі, ситуація змушувала ризикувати, та діяти активніше попереду саме «Гірник-Спорт», проте на 81 хвилині зустрічі тернополянам вдалось втекти у швидку контратаку. Роман Волохатий виходив на зустріч віч-на-віч з Богданом Шухманом, але близько за метр до штрафного майданчику Принс здійснив фол «останньої надії», за який був покараний прямим вилученням.

До кінця зустрічі попри гру в меншості «Гірник» намагався врятувати гру, однак гра в обороні у цьому поєдинку в тернополян була непоступливою.

Отож жовто-зелені розпочали другий етап змагань сезону 2023/24 з перемоги.

У післяматчевому інтервʼю головний тренер тернополян - Олександр Стахів сказав, що залишився задоволений командою, вважає, що результат є закономірним, проте потрібно більше працювати над реалізацією моментів, та відмітив, що дебют всіх новачків команди вдався, кожен гравець виконав ту роботу, яку від них вамагали.

Чемпіонат Першої Ліги. Група «Вибування»

22 березня 2024

«Гірник-Спорт» - «Нива» (0:1)

Голи: Козак 13ʼ (пен)

Попередження: Мороз 13ʼ, Тузенко 66ʼ, Подрезан 87ʼ

Вилучення: Принс 81ʼ

Гірник-Спорт: Шухман, Мороз, Принс, Черниш, Романенко, Одог, Гора, Посєвкін, Тузенко, Черткоєв, Студенко

Запасні: Козлов, Подрезан, Дмитрієв, Юрченко, Височин, Еффіонг, Дудка, Чуквуемека, Нижник, Вороп, Подейко, Шептіцький

 

Нива: Ольховий, Мудрий, Зінь, Хруставка, Бей, Козак, Давидов, Волохатий, Дорошенко, Голуб, Різник

Запасні: Жупанський, Довбецький, Климак, Кицун, Махінка